ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

30  вересня  День народження  святкує  заслужений працівник культури України,  викладач  кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва  Купчик Валентин Анатолійович.

Шановний імениннику!

Прийміть  щирі  та сердечні  вітання з нагоди цього свята!

Бажаємо миру і світлої долі,
Запалу, енергії, сили доволі.
Творчого вогнику, віри й наснаги,
Щедрості серця, людської поваги.
На довгих стежках Вашої ниви
Будьте завжди Ви здорові й щасливі!

ЗАПРОШУЄМО НА КОНЦЕРТ НАРОДНОГО САМОДІЯЛЬНОГО АНСАМБЛЮ «АКВАРЕЛІ»ЗАПРОШУЄМО НА КОНЦЕРТ НАРОДНОГО САМОДІЯЛЬНОГО АНСАМБЛЮ «АКВАРЕЛІ»

25 квітня 2013 р. о 14.00 в концертній залі Уманської дитячої школи мистецтв відбудеться концерт Лауреата всеукраїнського конкурсу народного самодіяльного ансамблю «АКВАРЕЛІ» в складі: Віра

20 ЛЮТОГО — ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ20 ЛЮТОГО — ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

22 лютого на факультеті мистецтв відбулась бесіда для студентів 1-3 курсів, проведена студентською радою факультету, до дня пам’яті Героїв Небесної Сотні. Студенти 1-3 курсів активно долучились до обговорення. Всі щиро