ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ АКЦІЯ «ЕКСКУРСІЯ ЗА ДОНАТ»

АКЦІЯ «ЕКСКУРСІЯ ЗА ДОНАТ»

У наш час кожен має робити для перемоги України все можливе. Студенти факультету мистецтв брали активну участь у акції «Екскурсія за донат», яку організувала доцент кафедри виховних технологій та педагогічної творчості Ірина Дзюбенко.

Щиро дякуємо Ірині Анатоліївні за її громадянську позицію, за неймовірну подорож парком «Софіївка», за яскраві емоції. Безмежно дякуємо усім викладачам та студентам за  донати для бойових медиків (нам вдалося зібрати 5000 грн.).

Низький уклін ЗСУ за можливість жити, вчитися та працювати на своїй землі. Разом до Перемоги! Все буде Україна!

РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «ШЛЯХ ДИТИНИ В МУЗИКУ ЧЕРЕЗ КАЗКУ, ОБРАЗ, ГРУ»РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «ШЛЯХ ДИТИНИ В МУЗИКУ ЧЕРЕЗ КАЗКУ, ОБРАЗ, ГРУ»

07.11.2023 ВІДБУДУТЬСЯ ВИБОРИ ГОЛОВИ СТУДРАДИ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ07.11.2023 ВІДБУДУТЬСЯ ВИБОРИ ГОЛОВИ СТУДРАДИ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

Шановні студенти! 07 листопада 2023 року з 09:00 до 13:00 год відбудеться таємне голосування, щодо обрання ГОЛОВИ студентської ради Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та виборного представника з-поміж студентів до складу вченої ради Уманського

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у VІ Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти», яка відбудеться 19 квітня 2019 року на базі кафедри хореографії та художньої культури Уманського