ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ АКЦІЯ «ЕКСКУРСІЯ ЗА ДОНАТ»

АКЦІЯ «ЕКСКУРСІЯ ЗА ДОНАТ»

У наш час кожен має робити для перемоги України все можливе. Студенти факультету мистецтв брали активну участь у акції «Екскурсія за донат», яку організувала доцент кафедри виховних технологій та педагогічної творчості Ірина Дзюбенко.

Щиро дякуємо Ірині Анатоліївні за її громадянську позицію, за неймовірну подорож парком «Софіївка», за яскраві емоції. Безмежно дякуємо усім викладачам та студентам за  донати для бойових медиків (нам вдалося зібрати 5000 грн.).

Низький уклін ЗСУ за можливість жити, вчитися та працювати на своїй землі. Разом до Перемоги! Все буде Україна!

ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ ВІДКРИТОГО КОНКУРСУ ДО 300-РІЧЧЯ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ!ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ ВІДКРИТОГО КОНКУРСУ ДО 300-РІЧЧЯ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ!

Вітаємо учасників Відкритого конкурсу до 300-річчя Григорія Сковороди. Конкурс проходив на базі Харківського національного університету мистецтв імені І.П. Котляревського із залученням СНТ ХНУМ імені І. П. Котляревського за партнерства Національного літературно меморіального

АВТЕНТИЧНІ ШЕВЧЕНКОВІ МІСЦЯ У ЕТЮДАХ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВАВТЕНТИЧНІ ШЕВЧЕНКОВІ МІСЦЯ У ЕТЮДАХ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

Група студентів факультету мистецтв у складі: Косяченко Катерини, Попсуй Олени, Садового Назара та Саркарова Олеся, під керівництвом старшого викладача Короля Анатолія Миколайовича, брали активну участь у роботі Четвертого пленеру «Акварелі

ТВОРЧІ КОЛЕКТИВИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ВІТАЛИ ЖІНОЦТВО УНІВЕРСИТЕТУ З МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМ!ТВОРЧІ КОЛЕКТИВИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ВІТАЛИ ЖІНОЦТВО УНІВЕРСИТЕТУ З МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМ!

5 березня факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини за участі творчих колективів вітав святковим концертом усіх дівчат та жінок університету з Міжнародним жіночим днем! Зустрічали гостей концерту