ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ОБГОВОРЕННЯ ЯКОСТІ ОПП 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)

ОБГОВОРЕННЯ ЯКОСТІ ОПП 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)

В рамках дискусійної платформи «Актуальні проблеми підготовки здобувачів мистецьких спеціальностей» відбулось засідання зі стейкхолдерами, роботодавцями і здобувачами спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво), ОС «магістр» і «бакалавр» щодо обговорення якості освітньо-професійних програм, за якими відбувається підготовка фахівців, майбутніх педагогів-художників.

На обговоренні були присутні гаранти освітніх програм, стейкхолдери, випускники, здобувачі різних років вступу, члени проєктних груп та викладачі, що забезпечують викладання фахових дисциплін за ОПП.

Гаранти освітньо-професійних програм 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) Ольга МУЗИКА (ОС «магістр», в.о. завідувачки кафедри образотворчого мистецтва) та Микола ПІЧКУР (ОС «бакалавр», професор кафедри образотворчого мистецтва) ознайомили присутніх з особливостями підготовки фахівців за освітньо-професійними  програмами, переліком дисциплін, програмними результатами навчання тощо. Під час зустрічі усі присутні мали змогу виказати своє бачення фахової підготовки за освітньою програмою, змістовного наповнення ОК, переліку вибіркових дисциплін, обсягу практичної підготовки тощо.

Присутні на зустрічі вносили свої пропозиції щодо переліку дисциплін вільного вибору та загальні рекомендації для покращення ОПП 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) загалом.

Також на зустрічі обговорено результати моніторингу здобувачів щодо якості ОПП 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво). Звіт про результати анкетування висвітлено на сайті факультету мистецтв.

Щиро дякуємо усім, хто приєднався до обговорення важливих питань з проблеми підготовки здобувачів мистецьких спеціальностей, наших колег з інших закладів освіти:  Тетяні СТРІТЬЄВИЧ, Оксані СМІРНОВІЙ, Анні ПАВЛЕНКО, Тарасу КОЖУШКО, Анні ЩЕРБАТЮК, а також нашим здобувачам, які висловили слушні побажання і поради! Ми обов’язково врахуємо їх при розробці ОПП на наступний навчальний рік.

Бажаємо усім переможного миру, здійснення творчих задумів і скорішого повернення до спокійного режиму навчання!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Колектив факультету мистецтв щиро вітає з Днем народження, завідувача кафедри хореографії та художньої культури, кандидата педагогічних наук, доцента, керівника Народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві» Уманського державного педагогічного університету імені

ЛІТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКЕ СВЯТО «ЧЕРЕЗ СТОЛІТТЯ, ЯК ЗОРЯ, СЯЄ СЛОВО КОБЗАРЯ…»ЛІТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКЕ СВЯТО «ЧЕРЕЗ СТОЛІТТЯ, ЯК ЗОРЯ, СЯЄ СЛОВО КОБЗАРЯ…»

3 березня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулось літературно-мистецьке свято «Через століття, як зоря, сяє слово Кобзаря…» з нагоди святкування 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Активними

ПОДІЯ В НАУКОВОМУ ЖИТТІ ФАКУЛЬТЕТУПОДІЯ В НАУКОВОМУ ЖИТТІ ФАКУЛЬТЕТУ