ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА VІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКУ ОЛІМПІАДУ З ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА ДЛЯ УЧНІВ 10-11 КЛАСІВ

На базі кафедри хореографії та художньої культури факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 15 грудня 2023 року відбудеться VІІІ Всеукраїнська олімпіада з хореографічного мистецтва у змішаному форматі (очно/дистанційно) (далі Олімпіада).

Метою Олімпіади є виявлення та підтримка талановитої молоді, стимулювання їх творчої праці, створення умов для творчого зростання обдарованої учнівської молоді в галузі хореографії.

До участі в Олімпіаді запрошуються учнів 10-11 класів загальноосвітніх закладів.

До складу журі Олімпіади входять викладачі кафедри хореографії та художньої культури факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

VІІІ Всеукраїнська олімпіада з хореографічного мистецтва
складається з наступних блоків

Вербальний блок

Мета І блоку Олімпіади: представлення власної хореографічної композиції вербальним шляхом.

Важлива інформація: Вербальний блок Олімпіади передбачає висвітлення теми, ідеї та лібрето хореографічної композиції. На представлення вербальної презентації відводиться 5 хвилин.

Критерії оцінювання: Вербальне представлення максимально оцінюється в 20 балів. Враховується актуальність теми та оригінальність ідеї.

Хореографічно-виконавський блок

Мета ІІ блоку Олімпіади: виявлення рівня виконавсько-хореографічної майстерності учасників Олімпіади. Посилання на відео власного виконання з вербальним представленням на YouTube каналі/ або посилання на Google-диск/ або формат відео надіслане в заявці до 13 грудня 2023 року.

Важлива інформація: ІІ блок Олімпіади складається з виконання сольної хореографічної композиції. За вибором учасника композиція виконується на матеріалі класичного, народно-сценічного, спортивно-бального або сучасного танцю (до 3 хвилин).

Критерії оцінювання:

• композиційна побудова (художня ідея, оригінальність) (максимум 10 балів);
  • хореографічно-виконавська майстерність (технічна, артистична, пластично-інтонаційна) (максимум 10 балів);
  • загальне враження (максимум 10 балів).

Хореографічно-виконавський блок максимально оцінюється в 30 балів.

Просимо подавати заявки на участь в Олімпіаді до 13 грудня 2023 року за посиланням,

або надсилати на електронну адресу: i.s.tandytna@udpu.edu.ua, зазначивши тему листа «Олімпіада».

За рішенням членів журі переможці Олімпіади будуть нагороджені дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня та сертифікатами учасників Олімпіади!

Контактна інформація:

096 439 97 49 – Бикова Ольга Вікторівна, кандидатка педагогічних наук, доцентка, завідувачка кафедри хореографії та художньої культури;

068 241 42 32 – Тандитна Ірина Сергіївна, викладачка кафедри хореографії та художньої культури.

Положення про олімпіаду та зразок заявки

Оргкомітет Олімпіади

ВІДБУЛОСЯ ПЛАНОВЕ ПНРИБИРАННЯ ТЕРИТОРІЇ УНІВЕРСИТЕТУВІДБУЛОСЯ ПЛАНОВЕ ПНРИБИРАННЯ ТЕРИТОРІЇ УНІВЕРСИТЕТУ

Студентська молодь, як особлива соціально-вікова група, є дуже важливою частиною сучасного суспільства. Проте варто відзначити, що в даний час, в епоху споживання, молоді люди часто не усвідомлюють важливості трудової діяльності.

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

27 серпня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, викладач кафедри хореографії та художньої культури Сизоненко Вікторія Анатоліївна. Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Зичимо Вам міцного здоров’я,

ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ТАНЦЮ!ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ТАНЦЮ!

Культуру людства неможливо уявити без танців. Спортивні і народні, класичні та сучасні… Здавалося б вибирай що хочеш, але в будь-якому танці важливо не просто рухатися, а відчувати його кожною клітинкою