ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УЧАСТЬ У ПРИВІТАННІ ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

УЧАСТЬ У ПРИВІТАННІ ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

3 листопада 2023 року творчі колективи кафедри хореографії та художньої культури взяли участь в урочистостях до Дня працівника соціальної сфери у Центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю “Пролісок” Управління праці та соціального захисту населення міста Умань.
З професійним святом фахівців, котрі щодня дбають про людей, привітав народний аматорський ансамбль сучасного танцю “Візаві”, виконавши хореографічну композицію “Contra spem spero” (постановка Людмили Андрощук, в. о. художнього керівника – Анастасія Подгорінова). Народний аматорський ансамбль народного танцю “Яворина” завершив вітальну програму українським стилізованим танцем “Соловей” (постановник та художній керівник – Вікторія Маркіна).
Щиро вітаємо працівників соціальної сфери із професійним святом і дякуємо глядачам за теплу зустріч!

ВІДБУЛАСЬ ВИХОВНА БЕСІДА ДЛЯ СТУДЕНТІВ ПРО СУТНІСТЬ ЯВИЩА КОРУПЦІЇВІДБУЛАСЬ ВИХОВНА БЕСІДА ДЛЯ СТУДЕНТІВ ПРО СУТНІСТЬ ЯВИЩА КОРУПЦІЇ

Корупція є складним соціальним, політичним і економічним явищем, яке, в тій чи іншій мірі, зачіпає всі країни. Вона руйнує демократичні інститути, сповільнює економічний розвиток і підриває державні устої. Корупція вражає

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає канд. пед. наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Базильчук Леонід Володимирович! Шановний Леоніде Володимировичу! Вітаємо Вас з Днем народження! Від усього серця бажаємо Вам щастя, здоров’я,