ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СПІВПРАЦЯ ІЗ ЗАКЛАДАМИ ОСВІТИ МІСТА

СПІВПРАЦЯ ІЗ ЗАКЛАДАМИ ОСВІТИ МІСТА

Діти – це наше майбутнє, а значить майбутнє нашої України. Заради них, маленьких українців наші захисники боронять зараз країну від ворожої агресії, рятуючи життя і спокій кожного із нас.

Війна внесла корективи у життя кожного українця. Через війну у наших дітей дорослі очі, але саме в цей тяжкий для української держави час, ми повинні зігріти теплом і любов’ю кожне серце.

Діти завжди підтримують наших захисників в міру своїх можливостей. Так, наприклад, підтримавши акцію «Від маленьких Рук до Великих Героїв», напередодні дня Святого Миколая, щоб зробити приємне нашим воїнам, учні 1-4 класів Уманської гімназії № 11 виготовляли обереги.

Майстер-класи із виготовлення оберегів провели доцент кафедри образотворчого мистецтва Семенова Олена Віталіївна та викладач кафедри образотворчого мистецтва Голубенко Ярослава Олексіївна. Діти виконуючи свої обереги додавали власні елементи, змінювали форму, прикрашали роботи – проявляли свою творчість. Атмосфера креативності та дружності, які були присутні на майстер-класі надихають на подальшу співпрацю, бо вчинки українських дітей щодня підтверджують – в нас надійний тил і чудове майбутнє.

Разом ми сильні! Ми вистоїмо і все здолаємо!

ДЕНЬ ЖАЛОБИДЕНЬ ЖАЛОБИ

У зв’язку із трагічною загибеллю мирних жителів Маріуполя 24 січня 2015 року внаслідок масованого обстрілу житлових районів міста терористами, Президент України Петро Порошенко оголосив 25 січня Днем жалоби. Відповідний Указ

ДОТИК СЕРЦЯ ДО ТВОРЧОСТІ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯДОТИК СЕРЦЯ ДО ТВОРЧОСТІ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ

Сьогодні викладачі та студенти спеціальності «Хореографія» провели захід у нетрадиційній формі, присвячений 200 річниці з дня народження Великого Кобзаря – Тараса Шевченка. Основною метою дійства був пошук студентами власного бачення