ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА ТАНЦЮВАЛЬНУ ВИСТАВУ, ВХІД БЕЗКОШТОВНИЙ!!

ЗАПРОШУЄМО НА ТАНЦЮВАЛЬНУ ВИСТАВУ, ВХІД БЕЗКОШТОВНИЙ!!

Запрошуємо до перегляду танцювальної вистави для малечі «У пошуках різдвяних традицій з Олафом».
Студенти спеціальності 024 Хореографія УДПУ імені Павла Тичини підготували новорічну танцювальну виставу і чекають діток, щоб дарувати усмішки, гарний настрій та новорічні дива.
Вистава відбудеться 13 грудня 2023 року о 16:00 годині, за адресою: м. Умань, вул. Садова 28, актова зала.
Тривалість вистави: 30 хвилин.

УВАГА ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ!УВАГА ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ!

З метою убезпечення всіх учасників освітнього процесу, 25 лютого 2022 року, МОН України звернулись з рекомендацією щодо припинення освітнього процесу в усіх закладах освіти та оголошення канікул на два тижні. У

28 червня в смт. Гостомель, Київської області відбувся Міжнародний фестиваль козацької пісні «Козацькій славі жити у віках», де основною метою та завданням є охорона, збереження, відродження та популяризація історично-культурного пласту

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

1 грудня  свій 95 день народження святкує патріарх української хореографії, професор кафедри хореографії та художньої культури Анатолій Кривохижа. Шановний Анатоліє Михайловичу! Прийміть найщиріші вітання з Днем народження. Ми знаємо  Вас