ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ 62-М ГРУПИ ОС «МАГІСТР» ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

28 грудня 2023 року на кафедрі музикознавства та вокально-хорового мистецтва факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини відбувся публічний захист кваліфікаційних робіт (для спеціалізації Сольний спів) здобувачів 64-м групи денної форми навчання спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво).(Художня культура).

Екзаменаційні комісії були затверджені наказом ректора у складі: Сотської Галини Іванівни (голова комісії ОС «Магістр», доктор педагогічних наук, професор, заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України,); Терешко Інни Григорівни (заступник голови комісії, кандидат педагогічних наук, доцент, в. о. декана факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини); Герасимової Марини Іванівни (секретар комісії, лаборант кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини).

Екзаменатори: Семенчук Василь, заслужений працівник культури України, доцент, завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва; Гусак Владислав, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва; Козій Ольга, кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва

Проведення екзамену організовано у змішаному режимі.

Випускники продемонстрували глибокі знання та аналітичні навички, накопичені упродовж навчання.

Екзаменатори проявили належний професіоналізм у проведенні захисту кваліфікаційних робіт та оцінюванні виступів випускників.

Вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання, бажаємо подальших творчих успіхів, миру та реалізації у професійній сфері!

ВІТАЄМО З ПЕРШОТРАВНЕМ!ВІТАЄМО З ПЕРШОТРАВНЕМ!

Шановні друзі! Щиро вітаємо Вас з Першотравнем – святом миру і вільної праці на оновленій землі, яке стало в Україні традиційним. Це день трудівника, день солідарності та взаємної підтримки трудящих

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ-ВОКАЛІСТІВ! ВІДКРИТО НАБІР ДО ОПЕРНОЇ СТУДІЇ (ГРАЦ, АВСТРІЯ)ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ-ВОКАЛІСТІВ! ВІДКРИТО НАБІР ДО ОПЕРНОЇ СТУДІЇ (ГРАЦ, АВСТРІЯ)

Opernhaus Graz GmbH є частиною Театрального холдингу Грац та багатодисциплінарним будинком (опера, оперета, мюзикл, концерт, балет). Кожного сезону на головній сцені виходить близько 10 нових постановок і загалом близько 300

ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА І ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНІСТЬ МАЙБУТНЬОГО ВЧИТЕЛЯПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА І ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНІСТЬ МАЙБУТНЬОГО ВЧИТЕЛЯ