ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ 62-М ГРУПИ ОС «МАГІСТР» ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

28 грудня 2023 року на кафедрі музикознавства та вокально-хорового мистецтва факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини відбувся публічний захист кваліфікаційних робіт (для спеціалізації Сольний спів) здобувачів 64-м групи денної форми навчання спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво).(Художня культура).

Екзаменаційні комісії були затверджені наказом ректора у складі: Сотської Галини Іванівни (голова комісії ОС «Магістр», доктор педагогічних наук, професор, заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України,); Терешко Інни Григорівни (заступник голови комісії, кандидат педагогічних наук, доцент, в. о. декана факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини); Герасимової Марини Іванівни (секретар комісії, лаборант кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини).

Екзаменатори: Семенчук Василь, заслужений працівник культури України, доцент, завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва; Гусак Владислав, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва; Козій Ольга, кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва

Проведення екзамену організовано у змішаному режимі.

Випускники продемонстрували глибокі знання та аналітичні навички, накопичені упродовж навчання.

Екзаменатори проявили належний професіоналізм у проведенні захисту кваліфікаційних робіт та оцінюванні виступів випускників.

Вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання, бажаємо подальших творчих успіхів, миру та реалізації у професійній сфері!

У ДОБРУ ПУТЬ, ШАНОВНІ ПЕРШОКУРСНИКИ!У ДОБРУ ПУТЬ, ШАНОВНІ ПЕРШОКУРСНИКИ!

31 серпня на подвір’ї корпусу №3 університету відбулося традиційне свято нашого вишу ‒ посвята першокурсників у студенти, привітати яких прийшли студенти-старшокурсники, викладачі, декани, ректорат та багато високоповажних гостей. Урочистості відкрив

ЗАПРОШУЄМО ПРОЙТИ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ХОРЕОГРАФІЯ)ЗАПРОШУЄМО ПРОЙТИ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ХОРЕОГРАФІЯ)

Курси підвищення кваліфікації є частиною неперервної педагогічної освіти. Метою курсів є удосконалення професійних навичок шляхом поглиблення, розширення, оновлення знань, компетентностей на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня та практичного досвіду.

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Сьогодні, 9 липня, свій ювілейний День народження зустрічає кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури, художній керівник народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві», а також доброзичлива, чарівна,