ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ РОБОЧА ЗУСТРІЧ ГРУПИ ЗІ ЗМІСТУ Й ЯКОСТІ ОСВІТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО

27 грудня 2023 р. відбулося засідання групи зі змісту й якості освіти спеціальності 025 Музичне мистецтво. На засіданні були заслухані та обговорені питання: «Моніторинг наявності відповідних ресурсів для організації освітнього процесу ОП «Музичне мистецтво» доповідач – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Коваленко Анатолій; «Про розширення можливостей формування індивідуальних освітніх траєкторій здобувачів ОП «Музичне мистецтво» доповідачка – здобувачка 54-м групи Терлецька Аріна; «Про пропозиції стейкхолдерів щодо перегляду й удосконалення освітньо-професійних програм 025 Музичне мистецтво бакалаврського та магістерського рівня» доповідачка – викладачка вищої категорії, завідувачка відділу хорового диригування КЗ ФПО «Уманський обласний музичний фаховий коледж ім. П.Д. Демуцького» Паладі Оксана. Цінні поради в подальшій роботі групи зауважила завідувачка кафедри інструментального виконавства, кандидатка педагогічних наук, доцентка Радзівіл Тетяна.

ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

У січні 2018 року відбувся захист магістерських робіт студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 014.12. Середня освіта. Образотворче мистецтво. На розгляд державної екзаменаційної комісії у складі: Сотської Галини Іванівни

ВИЇЗДНИЙ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙВИЇЗДНИЙ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

21.03.2023 року викладачами факультету мистецтв було проведено зустріч зі студентами Канівського фахового коледжу культури який є структурним підрозділом Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини. У рамках зустрічі була надана