ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПЕРЕМОГА НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ “FORMULA FEST 2024”

ПЕРЕМОГА НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ “FORMULA FEST 2024”

Здобувач вищої освіти факультету мистецтв 54м групи Юрій Борта здобув перше місце на міжнародному конкурсі “Formula fest 2024” у номінації “Академічний вокал” серед професіоналів.

Конкурс проходив з 25 січня по 1 лютого 2024 року в Румунії. У ньому взяли участь понад 100 вокалістів з 15 країн світу.

Перемога на цьому престижному міжнародному конкурсі – велике досягнення для здобувача вищої освіти та демонстрація високого рівня підготовки вокалістів під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Волошина П.М.

Ми щиро вітаємо Юрія та бажаємо йому нових перемог та творчих злетів!

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ У ФОТОКОНКУРСІ НА ТИТУЛ «МІС ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ – 2019»РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ У ФОТОКОНКУРСІ НА ТИТУЛ «МІС ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ – 2019»

Шановні студенти, викладачі, гості! Дякуємо усім за участь в голосуванні у фотоконкурсі «Міс факультету мистецтв – 2019»! За результатами голосування (753 голоси – 32% від загальної кількості) перемогу в конкурсі

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ IV РЕГІОНАЛЬНОЇ ОЛІМПІАДИ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА!ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ IV РЕГІОНАЛЬНОЇ ОЛІМПІАДИ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА!

Шановні учасники IV Регіональної учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва! Радо повідомляємо вас, що 18 червня о 10:00 на базі платформи “Zoom” відбудеться підведення підсумків олімпіади. Ідентифікатор для входу буде надіслано