ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

У січні 2024 року старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва – Оксана Валеріївна Сухецька  – перебувала у Норвегії в межах програми академічної мобільності за підтримки Еразмус+.

Упродовж тижня академічної мобільності у HOGSKOLEN I INNLANDET Оксаною Валеріївною було успішно проведено ряд заходів зі здобувачами освітніх ступенів: «Бакалавр» та «Магістр» усіх курсів за спеціальностями: 0114 Teacher training with subject specialization та 0215 Music and Performing arts, а саме:
• Лекція “Choir from the beginning until now” для усіх студентів (понад 60 слухачів);
• 2 воркшопи “Warm up+Rehearsal of new Rutter’s song ” із загальним хором (понад 60 учасників);
• Воркшоп “Vocal Technique” зі студентами жіночої статі (понад 20 учасниць);
• Воркшоп “Rutter-Gloria” робота упродовж трьох днів з жіночими голосами над усіма (3-ма) номерами меси (понад 20 учасниць);
• Воркшоп “Warm up+Choral music from Ukraine” – вивчення української народної пісні в обробці Миколи Леонтовича «Пливе човен» та знайомство з символікою води в народнопісенній творчості (понад 60 учасників).

Також, Оксана Валеріївна здійснила візити у дві школи регіону Гамар, а саме: Prestrud Skole – одна з кращих у регіоні (школа, на базі якої студенти HOGSKOLEN I INNLANDET здійснюють практичну підготовку) та Ingeberg Skole (для ознайомлення зі структурою та порівняння матеріального забезпечення з Prestrud Skole). Оксана Валеріївна відвідала заняття досвідченого учителя школи Prestrud Skole, а також, заняття здобувача ОС «Бакалавр» 2-го року навчання, проведеного в рамках практичної підготовки студентів HOGSKOLEN I INNLANDET на базі Prestrud Skole.

Вивчивши досвід обох закладів, маючи можливість бути залученою в освітній процес, виявлено відмінності освітньої системи у Норвегії з системою освіти в Україні та простежено позитивний вплив новітніх підходів до навчання та виховання на становлення та розвиток музичних здібностей та творчого мислення у дітей шкільного віку, а також, сприятливий вплив на їхню соціалізацію та ментальне здоровʼя.

Оксана Валеріївна запрошує до обговорення у форматі круглого столу колег, з метою покращення змісту програми практичної підготовки наших здобувачів та оновлення вмісту освітніх компонентів: «Методика навчання музичного мистецтва», «Хорове диригування» та “Conducting and Choral Art”.

18 березня 2021 року на факультеті мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини пройшла VІІI Всеукраїнська студентська наукова конференція «Мистецька освіта у контексті євроінтеграційних процесів». Модератор ‒ кандидат педагогічних наук,

ЦІКАВО, ПІЗНАВАЛЬНО, АКТУАЛЬНОЦІКАВО, ПІЗНАВАЛЬНО, АКТУАЛЬНО

16 листопада 2023 року на кафедрі хореографії та художньої культури відбувся ІІІ Всеукраїнський науково-практичний семінар “Ключові аспекти підготовки майбутніх керівників хореографічних колективів”. У семінарі взяли участь представники різноманітних закладів освіти

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СТУДЕНТА НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІСВЯТКУВАННЯ ДНЯ СТУДЕНТА НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ