ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СПІЛЬНИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЗАХІД КАФЕДРИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА, УМАНСЬКОГО ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕДЖУ ІМ. Т. Г. ШЕВЧЕНКА ТА УМАНСЬКОГО ОБЛАСНОГО МУЗИЧНОГО УЧИЛИЩА ІМ. П. Д. ДЕМУЦЬКОГО

24 грудня 2015 року викладачі та студенти кафедри інструментального виконавства прийняли участь у міжвузівському науково-методичному семінарі «Актуальні проблеми виконавства на народних інструментах в умовах сучасної мистецької освіти», який проходив на базі Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т. Г. Шевченка.

З доповідями виступили доктор педагогічних наук, професор Устименко-Косоріч Олена Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, доцент Гусак Владислав Анатолійович, кандидат педагогічних наук, старший викладач Радзівіл Тетяна Анатоліївна, викладач Сивак Тетяна Георгіївна, які окреслили коло актуальних проблем у галузі народного інструментального виконавства та шляхи їх вирішення.

Водночас викладачі та студенти Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т. Г. Шевченка та Уманського обласного музичного училища ім. П. Д. Демуцького отримали інформацію від представників кафедри інструментального виконавства щодо вступу випускників цих закладів на спеціальності факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Яскравим музичним подарунком від кафедри інструментального виконавства став концертний виступ гітарного дуету «Містерія» у складі Анатолія Коваленко та Вікторії Цимбал (художній керівник – Анатолій Коваленко), які підкорили слухацьку аудиторію виконавською індивідуальністю та високою професійною майстерністю.

фото коваленко цимбал

Учасники семінару домовились систематично проводити подібні заходи на базі трьох освітніх закладів (Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т. Г. Шевченка, Уманське обласне музичне училище ім. П. Д. Демуцького та факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини) з метою створення спільних проектів спрямованих на підвищення якості професійної підготовки молоді в системі мистецької освіти.