ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

03 лютого 2024 року в м. Харкові відбувся Міжнародний двотуровий фестиваль-конкурс «GRAND MUSIC FEST».

У номінації «Оригінальне мистецтво» жанрі «Інструментальна музика» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляла здобувачка вищої освіти кафедри інструментального виконавства Аріна ТЕРЛЕЦЬКА (клас старшого викладача Ірини БОЙКО).

Аріна ТЕРЛЕЦЬКА виборола І місце у V віковій категорії та отримала диплом лауреата І-го ступеня.

Викладач отримала подяку за професійну майстерність, педагогічний талант, душевну щедрість, творче ставлення до роботи, ентузіазм, відкритість, доброзичливість і підготовку учасниці до фестивалю-конкурсу.

Від імені адміністрації факультету мистецтв, викладачів кафедри інструментального виконавства і студентів щиро вітаємо учасницю фестивалю-конкурсу та її керівника з перемогою й бажаємо подальших творчих успіхів і професійного зростання!

СВЯТКУВАННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТАСВЯТКУВАННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТА

У листопаді, останньому місяці осені, традиційно студенти святкують Міжнародний день студента. Таке веселе молодіжне свято має зовсім не оптимістичну історію. Вона пов’язана з трагічними подіями 28 жовтня 1939 року у

8 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ – ВИБОРИ РЕКТОРА УДПУ8 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ – ВИБОРИ РЕКТОРА УДПУ

8 жовтня 2020 року з 9.00 до 15.00 години проходитимуть вибори ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Місця проведення виборів: УДПУ імені Павла Тичини – м. Умань, вул. Садова,

ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

12-13 жовтня 2017 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбудеться ІV Міжнародна науково-практична конференція «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти:  здобутки, проблеми та перспективи»  Тематичні напрями конференції: Філософський аспект мистецької освіти. Гуманізація мистецької освіти.