ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ «НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ КОЛЕКТИВ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ» ТВОРЧИМ КОЛЕКТИВАМ

Нещодавно університетська родина народних творчих колективів поповнилася ще двома. Гітарний дует «Містерія» факультету мистецтв (художній керівник – викладач кафедри інструментального виконавства Анатолій Сергійович Коваленко), хореографічний колектив «Inspiration» факультету іноземних мов (художній керівник – викладач кафедри хореографії та художньої культури Анастасія Юріївна Криворотенко) та голова профкому УДПУ ім. П. Тичини Олександр Семенович Осадчий взяли участь у святковому концерті до Міжнародного жіночого дня, організованому Федерацією профспілок Черкаської області.

Виступи творчих колективів отримали високу оцінку поважної комісії, бурхливі овації глядачів та по праву заслужили звання «Народний аматорський колектив профспілок України»!

Дует гітаристів «Містерія» у складі Вікторії Цимбал та Анатолія Коваленка розпочав свій творчий шлях у 2010 році з метою пропаганди класичної музики серед молоді. Ансамбль часто виступає у загальноосвітніх школах та школах естетичного виховання. Для підвищення професійного рівня учасників ансамблю, дует бере участь в обласних та всеукраїнських конкурсах: весна 2014 року – обласний огляд-конкурс музичних шкіл (I місце); осінь 2014 року – ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс інструментального мистецтва «Квітуча країна», м. Умань (Гран-прі).
Колектив часто запрошують до участі у концертній діяльності навчальних закладів, науково-практичних конференціях, фестивалях, концертах міста. У репертуарі виконавців – музика різних стилів та напрямів, старовинних та сучасних композиторів.

Черкаську публіку дует зачарував професійним виконанням романтичних композицій: Максімо Діего Пухоль «Фінал»; Джордж Кардосо «Мілонга» у хореографічному супроводі викладача кафедри хореографії та художньої культури Ірини Сергіївни Грошовик та студента 4 курсу спеціальності «Хореографія» Олександра Піщаного (постановка кандидата педагогічних наук, доцента, завідувача кафедри хореографії та художньої культури Людмили Михайлівни Андрощук); «Shape of my heart» з репертуару Стінга (вокал – студент-магістрант спеціальності «Музичне мистецтво» Расім Багіров, ударні – студент-магістрант спеціальності «Музичне мистецтво» Роман Шевченко).

DSC_1019

DSC_1134

Хореографічну студію на факультеті іноземної філології було створено у 2005 році за ініціативи керівництва факультету з метою популяризації хореографічного мистецтва серед студентської молоді. Керівниками колективу були Марина Галаган, Сергій Куценко. З 2009 року студією керує Анастасія Криворотенко. З 2015 року студія отримала назву: хореографічний колектив «Inspiration» факультету іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

DSC_1176

DSC_1194

Основу колективу складають студенти факультету іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. У репертуарі – танці народів світу та авторські роботи керівника у різноманітних жанрах (народна хореографія, стилізація народного танцю, сучасна хореографія).

Глядачі надзвичайно емоційно зустріли запальний «Ірландський танець» (постановка випускниці мистецько-педагогічного факультету 2008 року Марини Галаган) та яскравий «Ковбойський танець» (постановка керівника колективу – Анастасії Криворотенко).

DSC_0980

DSC_1104

Керівники та учасники творчих колективів «Містерія» та «Inspiration» висловлюють безмежну вдячність кандидату сільськогосподарських наук, доценту, голові профкому університету Осадчому Олександру Семеновичу за прекрасну можливість та фінансову підтримку!

DSC_1122

Також висловлюється подяка Федерації профспілок Черкаської області на чолі із Петром Шевченком за запрошення до участі у прекрасному заході!

DSC_1222

Щиро вітаємо наші колективи із присвоєнням звання «Народний аматорський колектив профспілок України» і бажаємо невичерпного натхнення, незгасаючої життєвої енергії та подальших творчих здобутків!