ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПЕРЕМОГА У КОНКУРСІ «ДЖЕНТЛЬМЕН-ШОУ 2016»!

ПЕРЕМОГА У КОНКУРСІ «ДЖЕНТЛЬМЕН-ШОУ 2016»!

Студентська рада УДПУ ім. Павла Тичини нещодавно провела благодійне свято мужності і таланту «Джентльмен-шоу 2016», присвячене Міжнародному жіночому дню.

У заході брали участь яскраві представники чоловічої статі з різних факультетів. Факультет мистецтв представляв студент 5 курсу спеціальності «Хореографія», соліст народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина» та народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві», Містер МПФ-2015 Богдан Компан.

_DSC1438

Конкурс складався з трьох етапів: відеовізитка, розминка та демонстрація талантів, у яких оцінювало конкурсантів високоповажне журі.

_DSC1334

Візитка передбачала креативне знайомство із глядачами, у розминці учасники в парах розігрували різноманітні життєві ситуації, де мали проявити винахідливість, кмітливість та почуття гумору.

_DSC1354

У «Конкурсі талантів» учасники могли якнайповніше розкритися, показати себе, завоювати прихильність суддів та глядачів. Адже кожен хлопець по-своєму талановитий.

Представник нашого факультету Богдан Компан разом зі своєю партнеркою, студенткою 3 курсу спеціальності «Хореографія» Анастасією Покропивною розповіли на сцені неймовірно чарівну історію кохання, чим викликали бурхливі овації та високі оцінки.

_DSC1412

Нагороджувала учасників голова журі, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Уманської районної державної адміністрації Наталія Вдовиченко. Усі, зібрані під час заходу, кошти було передано представнику волонтерського штабу «До перемоги».

_DSC1474

Приємно відзначити, що переможцем шоу став саме студент нашого факультету, який завоював також і приз глядацьких симпатій!

_DSC1436

Висловлюємо щиру подяку організаторам конкурсу, журі, учасникам та глядачам за таке прекрасне дійство і щиро вітаємо Богдана Компана з перемогою! Хай завжди у всьому щастить!

_DSC1513

_DSC1504