ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО ЮВІЛЯРА З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

ЩИРО ВІТАЄМО ЮВІЛЯРА З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

3 травня свій ювілейний День народження святкує старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Коваленко Юрій Вікторович.

Щиро вітаємо шановного ювіляра з Днем народження! Висловлюємо глибоку вдячність і повагу за активну життєву позицію, громадську та мистецьку діяльність, вагомий особистий внесок у захист територіальної цілісності й незалежності України!

Зичимо невичерпної життєвої енергії, козацького здоров’я і довголіття, щастя, любові, творчої наснаги, мирного неба над головою, добробуту та усіляких гараздів!   Нехай у всіх починаннях Вас супроводжує успіх, а Ваш багатий життєвий досвід, самовіддана праця, патріотизм і прекрасні людські якості ще довго слугуватимуть яскравим прикладом для прийдешніх поколінь.

Адміністрація факультету мистецтв,
кафедра образотворчого мистецтва

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У Х МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У Х МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Х Міжнародній науково-практичній конференції «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи», Конференція буде проводитися 19-20 жовтня 2023 року на базі факультету мистецтв