ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МІСЦЕ ТАНЦЮВАЛЬНО-РУХОВИХ ПРАКТИК У ФАХОВІЙ ПІДГОТОВЦІ МАЙБУТНІХ ХОРЕОГРАФІВ

МІСЦЕ ТАНЦЮВАЛЬНО-РУХОВИХ ПРАКТИК У ФАХОВІЙ ПІДГОТОВЦІ МАЙБУТНІХ ХОРЕОГРАФІВ

У рамках діяльності навчально-практичної лабораторії «Консонанс руху та душі» при Регіональному науково-творчому центрі художньої освіти і майстерності факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини докторкою філософії зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки, викладачкою кафедри хореографії та художньої культури, танцювально-руховою психотерапевткою Анастасією Подгоріновою систематично проводяться заняття із застосуванням танцювально-рухових практик для здобувачів спеціальності «Хореографія».

Заняття спрямовані на самопізнання, саморозуміння, удосконалення виконавської майстерності, розвиток здібностей до танцювальної імпровізації, пошук нових ідей та формування педагогічних здібностей.

Усі ці завдання реалізовуються засобами дихальних практик, йоги, вільного усвідомленого руху, Лабан-аналізу, танцювальної імпровізації, спонтанної композиції, а також через вправи «Рухове привітання», «Боді-джаз», «Дзеркало», «Танцювальний діалог» тощо.

Учасники щоразу глибше розуміють власне тіло, отримують нові цікаві усвідомлення про власний рух та танцювальну творчість в цілому, змінюють свій емоційний та фізичний стан, стають більш вільні та впевнені у своєму танці.

НА ЗАСІДАННІ КРУГЛОГО СТОЛУ ОБГОВОРИЛИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНУ МУЗИЧНУ КУЛЬТУРУ КРАЇН-УЧАСНИЦЬ НАТОНА ЗАСІДАННІ КРУГЛОГО СТОЛУ ОБГОВОРИЛИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНУ МУЗИЧНУ КУЛЬТУРУ КРАЇН-УЧАСНИЦЬ НАТО

30 листопада на факультеті мистецтв відбувся круглий стіл «Інструментальна музична культура країн-учасниць НАТО» присвячений відзначенню в 2017 р. 20-ї річниці підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного

Мистецтво – саме життя і воно безсмертне. Оскар Уайльд 7 травня в гостинному залі Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» відбулася презентація виставки творчих робіт студентів і викладачів кафедри образотворчого мистецтва

КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ: 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ХОРЕОГРАФІЯ)КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ: 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ХОРЕОГРАФІЯ)