ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СПІВПРАЦЯ ІЗ ЗАКЛАДАМИ ОСВІТИ УМАНІ

СПІВПРАЦЯ ІЗ ЗАКЛАДАМИ ОСВІТИ УМАНІ

Напередодні світлого Великодня, викладачі кафедри образотворчого мистецтва традиційно проводять майстер-класи із писанкарства. Цей рік виявився особливо насиченим. Приємним фактором є те, що зріс інтерес до українського народного мистецтва. Сьогодні ми трансформуємо українську традицію, переосмислюємо її, робимо класичну писанку. Пам’ятаємо про її історію та додаємо щось авторське, маємо сучасні матеріали та інструменти. Але писанка як і в давні часи має своє символічне значення. Великоднє яйце приносить радість воскресіння, радість народження нового періоду життя, нового циклу, який ми вкладаємо в ідею писання. Зокрема, писанка дає надію на щось нове, на початок.

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Олена СЕМЕНОВА провела майстер-класи із розпису української писанки із учнями Уманської гімназії № 10 та Уманської гімназії № 11. Олена Віталіївна познайомила присутніх із традиціями розпису писанок, розповіла про особливості писання та кольору у різних регіонах нашої України, продемонструвала фото зразків давніх писанок.

Знайомство із нашою історією та традиціями українців є важливою місією сучасної української культури. Незважаючи на те, що ми живемо в складні часи і проводимо наші заходи навіть під час повітряних тривог в укриттях, українські діти є незламними та креативними.

Дякуємо за співпрацю заклади освіти та бажаємо подальших успіхів.

Дякуємо ЗСУ за можливість творити в ці важкі часи!

ПРО АВТОРСЬКЕ ПРАВО І СУМІЖНІ ПРАВАПРО АВТОРСЬКЕ ПРАВО І СУМІЖНІ ПРАВА

Сьогодні, в час коли мистецтво набуває широкої популярності, виникає проблема копіювання або привласнення творів мистецтва особами, які з тих чи інших причин не мають змоги створити власний твір, який би

ТАНЦЮВАЛЬНИЙ КАЛЕЙДОСКОП СТУДЕНТІВ-ХОРЕОГРАФІВ НА ФЕСТИВАЛІ ПОВІТРЯНИХ КУЛЬТАНЦЮВАЛЬНИЙ КАЛЕЙДОСКОП СТУДЕНТІВ-ХОРЕОГРАФІВ НА ФЕСТИВАЛІ ПОВІТРЯНИХ КУЛЬ

В УДПУ ПРОДОВЖЕНО ТЕРМІНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯВ УДПУ ПРОДОВЖЕНО ТЕРМІНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ