ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ІХ ВСЕУКРАЇНСЬКА ДВОТУРОВА СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

ІХ ВСЕУКРАЇНСЬКА ДВОТУРОВА СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

28 листопада 2023 року на кафедрі інструментального виконавства відбулася Х Всеукраїнська двотурова студентська олімпіада з інструментального мистецтва, учасниками якої стали здобувачі закладів передвищої освіти з різних міст України. Оцінювало виступи журі у складі: в.о. декана факультету мистецтв, канд. пед. наук, доцента Терешко І. Г., завідувача кафедри інструментального виконавства, канд. пед. наук, доцента Радзівіл Т. А., канд. мистецтвознавства, професора, заслуженого діяча мистецтв України Бая Ю. М., канд. пед. наук, доцента Калабської В. С., канд. пед. наук, доцента Коваленка А. С., старшого викладача Бойко І. М., викладачів Панченко О. М. і Тарасюк Л. М., викладача і концертмейстера Хижко О. В.. Результати Олімпіади можна переглянути в протоколі, що додається.

Адміністрація факультету мистецтв та професорсько-викладацький склад кафедри інструментального виконавства дякує учасникам, викладачам і концертмейстерам за плідну творчу працю і вітає з високими результатами та бажає натхнення для подальших творчих звершень!

Протокол засідання

Завантажити (PDF, 287KB)

ПОДОРОЖ ДО КИЄВАПОДОРОЖ ДО КИЄВА

16 листопада, напередодні Міжнародного дня студентів, захоплюючу і змістовну подорож до столиці нашої держави, славного міста Києва, здійснили студенти та викладачі кафедри образотворчого мистецтва. Першою зупинкою став Національний центр народної