ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ Музична вітальня «АНТОН КАРМАЗІН ТА ЙОГО ДРУЗІ»

Музична вітальня «АНТОН КАРМАЗІН ТА ЙОГО ДРУЗІ»

6 червня 2024 року у відділі музичних фондів Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського, відбувся неймовірно чудовий і творчий захід «Антон Кармазін та його друзі».

У концерті взяли участь композитори та виконавці з різних навчальних закладів України, а саме: Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського, Київського національного університету культури і мистецтв Ігоря Тилика, Академії мистецтв імені Павла Чубинського, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Київської муніципальної академії музики імені Р. М. Глієра, Білоцерківської школи мистецтв імені Якова Яциневича, Білоцерківської школи мистецтв № 5 імені Серія Томащука.

На запрошення завідувача відділу музики музею театрального, музичного та кіномистецтва України Антона КАРМАЗІНА наш навчальний заклад гідно представила здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти 54-м групи Аріна ТЕРЛЕЦЬКА (клас старшого викладача Ірини БОЙКО). В її виконанні прозвучали твори всесвітньо відомих композиторів Ф. Шопена й Л. Ревуцького. Гості мистецького заходу із захопленням слухали професійне виконання фортепіанних творів.

Неймовірна творча атмосфера панувала упродовж всього заходу. Глядачі мали змогу почути та насолодитися кращими зразками класичної та сучасної музики.

Колектив кафедри інструментального виконавства щиро дякує організаторам мистецького заходу за запрошення й неймовірні враження.

Посилання на сторінку у Facebook «Відділ музичних фондів НБУВ»:

ШАНОВНІ ЗДОБУВАЧІ ВИЩОЇ ОСВІТИ!ШАНОВНІ ЗДОБУВАЧІ ВИЩОЇ ОСВІТИ!

Згідно з розпорядженням № 14, та з метою об’єктивного визначення думки здобувачів вищої освіти (очної та заочної форм навчання), педагогічних та науково-педагогічних працівників, просимо Вас узяти участь в таких опитуваннях:

УСПІШНЕ ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАННЯ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВУСПІШНЕ ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАННЯ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

Шановні випускники ! Викладачі кафедри хореографії та художньої культури вітають Вас із завершенням навчання на другому рівні вищої освіти (магістр) спеціальності Середня освіта (Хореографія) та отриманням кваліфікації «Магістр освіти. Учитель

16 травня студенти 53 групи заочної форми навчання спеціальності «Хореографія» мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини складали кваліфікаційний екзамен «Мистецтво балетмейстера та методика викладання художньої культури». Основним