ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ ЯК ФАКТОР РЕФОРМУВАННЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ. ОНЛАЙН ЛЕКЦІЯ ПРОФЕСОРА ІГОРЯ ЛИМАНА.

23 травня відбулася онлайн-лекція «Академічна доброчесність: формати та виклики». Спікер: Ігор Лиман, доктор історичних наук, професор, заслужений працівник освіти України, завідувач кафедри історії та філософії Бердянського державного педагогічного університету.

Лектор детально зупинився на різних форматах академічної доброчесності та викликах в умовах реформування вищої освіти; розкрив актуальні питання, які стосувалися процесу оптимізації закладів вищої освіти та недоброчесної конкуренції між університетами; розповів про досвід роботи головою ГЕР в галузі знань 03 «Гуманітарні науки».

Основну увагу присутніх було акцентовано на етиці академічних взаємовідносин під час здійснення освітньо-наукової діяльності та на відповідальності за порушення академічної доброчесності.

Дякуємо лектору за надзвичайно цікаву та корисну інформацію!

ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

Шановні викладачі та студенти!  Студенти та студентська рада факультету мистецтв щиро вітають Вас із професійним святом – Днем працівника освіти! Бажаємо, щоб натхнена праця, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм,

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

9 липня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Андрощук Людмила Михайлівна! Шановна Людмило Михайлівно, дозвольте

Усі охочі скласти пробне ЗНО можуть подати заявку на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти – до завершення реєстрації учасників залишився майже тиждень (до 31 січня включно). Про це