ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЕКСКУРСІЯ ДО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ

ЕКСКУРСІЯ ДО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ

4 березня студенти 21 та 24 груп спеціальності «Хореографія» відвідали Уманський краєзнавчий музей, де було продемонстровано відновлену експозицію «Уманщина в період Великої Вітчизняної війни у 1941-1944 роки» до дня визволення міста Умань від фашистських загарбників. Під час виставки студенти мали змогу побачити різні експонати та зброю, яку використовували солдати в період війни.

DSC_0472

Екскурсовод, науковий співробітник Уманського краєзнавчого музею В.М. Давидюк доніс багато цікавої інформації. Студенти ознайомилися із трагічною минувшиною Умані в роки Другої світової війни. Їм було продемонстровано відео про «Уманську яму», в якому передано страшні часи, коли тисячі військовополонених були замучені в концтаборі «Уманська яма».

DSC_0471

Студенти мали змогу потримати в руках справжній кулемет та відчути бойовий дух наших предків.

DSC_0474 DSC_0476 DSC_0477

«Нам дуже сподобалося в музеї!!! Було дуже цікаво. Дякуємо за такий приємний захід!» ‒ зазначили студенти.

Один коментар до “ЕКСКУРСІЯ ДО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ”