ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР З ХОРЕОГРАФІЇ

ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР З ХОРЕОГРАФІЇ

Проведення різного жанру науково-методичних семінарів з метою підвищення професійного рівня студентів та викладачів зайняло неабияке місце серед традицій кафедри хореографії та художньої культури (зав. кафедри – кандидат педагогічних наук, доцент Андрощук Людмила Михайлівна).
В рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти», що проходила в стінах Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 23-24 травня 2014 року відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар з хореографії.
В межах семінару було проведено ряд майстер-класів.
Майстер-клас з народно-сценічного танцю «Танцювальна культура народів світу» викладача кафедри хореографії та художньої культури, керівника народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Куценка Сергія Володимировича.
Майстер-клас кандидата філософських наук, викладача кафедри музичного мистецтва та хореографії державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського» Мікулінської Ольги Сергіївни «Гімнастика в професійній підготовці студентів-хореографів».

Майстер-клас викладача кафедри музичного мистецтва та хореографії державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського» Мировської Юлії Ігорівни «Джаз як напрям сучасної хореографії».

Майстер-клас з класичного танцю дослідника проблем теорії та практики класичного танцю, викладача класичного танцю Куцевляка Юрія Михайловича «Сучасні вимоги до уроку класичного танцю».

Зі слів учасників семінару стає зрозумілим те, що такий обмін досвідом є корисним як для викладачів, так і для студентів. Адже професійне вдосконалення, поповнення та примноження знань і вмінь – це шлях до становлення педагога-професіонала.

ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР З ХОРЕОГРАФІЇ

Дякуємо всім учасникам семінару та педагогам, які подарували частинку власного досвіду на благо розвитку сучасної хореографічної освіти!

2 коментарі до “ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР З ХОРЕОГРАФІЇ”

1. Я отримав великий досвід, для подальшого розвитку, конференція була на славу!

2. Мені дуже сподобалось,море позитивних емоцій. Було цікаво попрацювати з викладачами із Одеси.