ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ІСПИТ ІЗ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА З МЕТОДИКОЮ ВИКЛАДАННЯ

ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ІСПИТ ІЗ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА З МЕТОДИКОЮ ВИКЛАДАННЯ

Минулої суботи студенти четвертого курсу напряму підготовки 6.020202 «Хореографія» складали державний іспит з хореографічного мистецтва з методикою викладання.
Основними завданнями студентів-хореографів виступали: демонстрація уроку народно-сценічного танцю, зокрема екзерсис біля станка та посеред зали.

А також представлення заздалегідь підготовленого авторського етюду в характері народно-сценічного танцю.

Традиційною складовою іспиту стало випробування та оцінювання набутих в процесі навчання теоретичних знань з основних дисциплін хореографічного циклу: «Теорії і методики народно-сценічного танцю», «Теорії і методики класичного танцю», «Теорії і методики роботи з дитячим хореографічним колективом», «Теорії і методики сучасного бального танцю», «Мистецтва балетмейстера», «Історії хореографічного мистецтва».
Приємно відзначити, що студенти 44 групи, як завжди, показали гарний результат. У підготовці до екзамену проявили себе як відповідальні, готові до важкої творчої праці майстри хореографічної справи.
Вітаємо студентів-хореографів 44 групи з успішним складанням державного іспиту із хореографічного мистецтва з методикою викладання! Бажаємо подальшого творчого та всебічного зростання! Нехай Вам завжди посміхається фортуна, а доля радує життєвими несподіванками!!!! Хай Вам щастить!

2 коментарі до “ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ІСПИТ ІЗ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА З МЕТОДИКОЮ ВИКЛАДАННЯ”

1. Вітаю з успішною здачею екзаменів, так тримати, та хай Вам щастить!

2. Так приємно бачити танцклас!
    Натхнення та успіхів студентам та терпіння викладачам!