ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПРИВІТАННЯ З ПРЕОБРАЖЕННЯМ ГОСПОДНІМ

ПРИВІТАННЯ З ПРЕОБРАЖЕННЯМ ГОСПОДНІМ

Шановні християни, викладачі та студенти!

Сьогодні, 19 серпня, православна церква відзначає Преображення Господнє, а у народі називають це свято ‒ Яблуневий Спас.

ПРИВІТАННЯ З ПРЕОБРАЖЕННЯМ ГОСПОДНІМ

Згідно із християнською традицією, Преображення Господнє ‒ це свято, встановлене на згадку про велику подію з життя Ісуса Христа, коли він, здійснивши половину свого земного служіння і достатньо довівши свою божественність вченнями та чудесами, вирішив ще особливим чином показати учням славу свого Божества.
Преображення показало наявність в Ісусі подвійної природи ‒ божественної та людської. При Преображенні було явлення Сина при свідченні Батька і Святого Духа, тобто, явлення усіх ликів Святої Трійці. Під час цього не сталося зміни божественної природи Христа, ‒ навпаки, його божественність була виявлена у його людській природі.
Тож вітаємо Вас з цим знаменним святом і нехай в Вашому житті панує мир, спокій і добро! Нехай горе і нещастя обходять стороною Ваш дім! Щастя, успіху Вам і Вашим родинам! Нехай з нами буде зажди Господь Бог!

Адміністрація факультету