ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Українська національна традиція символічного відображення світу формувалася упродовж кількох тисячоліть. Використання жовтого та блакитного кольорів на прапорах України простежується від прийняття християнства. Згодом ці два кольори набувають значення державних.
Синьо-жовте поєднання кольорів остаточно сформувалось як єдино національне на початку XX ст. Символами України є безхмарне небо як символ миру – синій колір, і стиглі пшеничні ниви як символ достатку – жовтий колір.
24 серпня 1991 відбулося проголошення Акту про незалежність України, і над будинком Верховної Ради піднявся синьо-жовтий прапор.

З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

У серпні 2004 року Президент підписав Указ № 987/2004 про встановлення Дня державного прапора України, який святкується щорічно 23 серпня.
Ми віримо, що під благословенням Українського Прапора наша Батьківщина незабаром досягне миру і справедливого ладу, а працьовитий український народ зробить все можливе для її розбудови, процвітання та доброї слави у світі.
Хай Державний Прапор завжди майорить над Україною, утверджуючи нашу єдність від півночі до півдня, від заходу до сходу, нашу незламну волю і непоборний патріотизм. Хай у кожній українській оселі буде наш Прапор як оберіг від усіх негараздів, як свідчення пошани до своїх коренів і віри в щасливе майбуття своїх нащадків. Зі святом Вас дорогі Українці!

Адміністрація факультету

Прокоментуй!  • серпня 23, 2014