ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас 16-17 жовтня взяти участь
у Міжнародній науково-практичній конференції
«ПРОФЕСІЙНА МИСТЕЦЬКА ОСВІТА І ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА: ВИКЛИКИ ХХІ СТОЛІТТЯ»

Напрями роботи конференції:
– Аксіологічні основи професійної мистецької освіти ХХІ ст.
– Історичний досвід професійної мистецької освіти та художньої культури.
– Сучасне мистецтвознавство в системі художньої культури.
– Інтегративні тенденції в системі неперервної професійної мистецької освіти.
– Інноваційні технології професійної мистецької освіти.
– Компетентнісний підхід у сучасній професійній мистецькій освіті: європейський досвід та українські перспективи.

У роботі конференції планується участь провідних вітчизняних та зарубіжних учених.

Місце та порядок проведення конференції:
(м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-б. Проїзд: ст. м. «Мінська»)