ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ КРІЗЬ БІЛЬ ДО ПЕРЕМОГИ!

КРІЗЬ БІЛЬ ДО ПЕРЕМОГИ!

З 30 вересня по 3 жовтня у холі нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини студентське самоврядування мистецько-педагогічного факультету організовує благодійну акцію під назвою «Книга підтримки», до якої може долучитися кожен бажаючий написавши лист підтримки бійцям, які захищають Незалежність та Суверенітет нашої Держави! Ваші листи в подальшому будуть підшиті в одну книгу і передані в зону АТО.

КРІЗЬ БІЛЬ ДО ПЕРЕМОГИ! КРІЗЬ БІЛЬ ДО ПЕРЕМОГИ! КРІЗЬ БІЛЬ ДО ПЕРЕМОГИ!

Паралельно із даним заходом проводиться благодійний збір фінансової допомоги на купівлю інвалідної коляски хворому на ДЦП 8-ми річному Максимкові із с. Городниця, Уманського району. Прохання до всіх небайдужих викладачів та студентів підтримати Максима, якому зараз як ніколи потрібна Ваша допомога!

КРІЗЬ БІЛЬ ДО ПЕРЕМОГИ! КРІЗЬ БІЛЬ ДО ПЕРЕМОГИ! КРІЗЬ БІЛЬ ДО ПЕРЕМОГИ! КРІЗЬ БІЛЬ ДО ПЕРЕМОГИ! КРІЗЬ БІЛЬ ДО ПЕРЕМОГИ! КРІЗЬ БІЛЬ ДО ПЕРЕМОГИ!

Скринька для збору коштів буде знаходитися біля деканату мистецько-педагогічного факультету. Усі бажаючі до 3-го жовтня зможуть зробити свій внесок, аби хоч трохи допомогти хворому Максимку! Після чого зібрані кошти будуть потрачені на придбання інвалідного візка.

КРІЗЬ БІЛЬ ДО ПЕРЕМОГИ!

Дякуємо за розуміння!