ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ДЕНЬ ХУДОЖНИКА УКРАЇНИ

ДЕНЬ ХУДОЖНИКА УКРАЇНИ

З року в рік, в другу неділю жовтня, кожен з жителів нашої держави має можливість відсвяткувати чудове свято людей творчої професії − День художника України.

Дорогі художники, творці і майстри! Від чистого серця Вітаємо Вас з цим прекрасним святом!
Яскрава, самобутня і багатопланова палітра Ваших творів залучає мільйони людей до світу прекрасного. Дбайливо зберігаючи та розвиваючи традиції самобутньої національної художньої школи, Ви стверджуєте вічні загальнолюдські цінності, приносите людям радість спілкування з прекрасним. Бажаємо Вам натхнення, любові, щастя і гармонії в житті і творчості! Зі святом Вас!

ДЕНЬ ХУДОЖНИКА УКРАЇНИ

Образотворче мистецтво є однією з найдосконаліших форм діяльності, оскільки в художній палітрі кристалізується внутрішній світ людини, звучать кольори глибоких почуттів. Роботи художників пробуджують прагнення до прекрасного, спонукають задуматися про важливі речі…
Щорічно в День художника в нашій країні проводяться масштабні культурні заходи, приурочені до свята. Традиційно проходить безліч виставок робіт різних напрямків майстрів образотворчого мистецтва. Так і на мистецько-педагогічному факультеті Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 13 жовтня відбудеться святкування Дня художника України.

ДЕНЬ ХУДОЖНИКА УКРАЇНИ

Програма кафедри образотворчого мистецтва до Дня художника України (13 жовтня):
9:30 год. – в фойє нового корпусу Уманського державного педагогічного університету відбудеться виставка творчих робіт студентів мистецько-педагогічного факультету напряму підготовки «Образотворче мистецтво»;
10:55 год. – традиційна посвята першокурсників у художники;
11:30 – 14:30 – конкурс художнього портрету.
Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до святкування Дня художника на мистецько-педагогічному факультеті!

Адміністрація факультету