ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОМУ СЕМІНАРІ «МОЛОДЬ, ОСВІТА, НАУКА ТА МИСТЕЦТВО»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі всеукраїнського науково-методичного семінару «Молодь, освіта, наука та мистецтво», який відбудеться 27-28 листопада 2014 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

Присвячується 25-річчю започаткуванню мистецьких спеціальностей
в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини!

Тематичні напрями семінару:
1. Концептуальні засади сучасної мистецької освіти.
2. Естетичні та етичні основи педагогічної майстерності майбутніх учителів мистецьких дисциплін.
3. Психолого-педагогічні засади мистецької освіти.
4. Педагогічна іноватика в системі мистецької освіти.
5. Інтеркультурні тенденції сучасної мистецької освіти.
6. Становлення мистецької освіти в Україні (історичний аспект).

Організаційний комітет планує видрукувати тези – у збірнику матеріалів всеукраїнського науково-методичного семінару «Молодь, освіта, наука та мистецтво».
Робочі мови:
українська, російська, англійська.

Програма семінару:

27 листопада 2014 р.

9.30-10.30 реєстрація учасників Всеукраїнського науково-методичного семінару «Молодь, освіта, наука та мистецтво» (вестибюль корпусу № 3)
9.30-16.00 «Мистецький вернісаж»: виставка творчих робіт студентів та викладачів мистецько-педагогічного факультету (вестибюль корпусу № 3)
10.30-11.00 кава-брейк
11.00-12.30 пленарне засідання
12.30-13.30 обідня перерва
14.00-16.00 святковий концерт присвячений 25-річчю започаткуванню мистецьких спеціальностей в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини
28 листопада 2014 р.
9.00-11.00 секційні засідання