ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА НИЖНИК Л.М. ВЗЯЛА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2015»

12 листопада 2014 року викладачем кафедри образотворчого мистецтва мистецько-педагогічного факультету Нижник Людмилою Михайлівною було проведено відкритий урок у номінації Всеукраїнського конкурсу «Учитель року ‒ 2015» у 6-А класі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 14: «Декоративні мотиви у зображенні пейзажу. Створення декоративного пейзажу «Пори року»».

ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА НИЖНИК Л.М. ВЗЯЛА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2015» ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА НИЖНИК Л.М. ВЗЯЛА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2015»

Приємно зазначити, що cеред членів журі був старший викладач кафедри образотворчого мистецтва, кандидат педагогічних наук Король Анатолій Миколайович.
Урок пройшов на високому методичному рівні, учні працювали над завданням зацікавлено, створивши цікаві роботи.

Тож побажаємо конкурсанту подальших успіхів і перемог!

Один коментар до “ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА НИЖНИК Л.М. ВЗЯЛА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2015»”

1. Будемо щиро вболівати за нашу колегу, бажаємо їй перемоги!!!