ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

Невід’ємним напрямом роботи системи підготовки майбутнього вчителя мистецьких дисциплін є проходження педагогічної практики в загальноосвітніх начальних закладах, де головним завданням студента постає комплексне застосування здобутих у процесі навчання знань, навичок та умінь, необхідних для здійснення всіх видів як навчальної так і виховної роботи.
11 листопада 2014р. відбувся захист переддипломної педагогічної практики студентів V курсу 51 групи мистецько-педагогічного факультету спеціальності «Музичне мистецтво», яка тривала з 15 вересня 2014р. по 17 жовтня 2014р.

ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО» ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

Педагогічну практику студенти-практиканти проходили на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 та загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.
Завдяки педагогічній практиці студенти поглибили і закріпили свої знання здобуті в університеті з фахових педагогічних дисциплін, удосконалили вміння проводити навчально-виховну роботу з дітьми старшого шкільного віку.
Звітна конференція з переддипломної педагогічної практики пройшла на високому рівні. Студенти-практиканти зосталися дуже задоволені результатами практики, адже краще ознайомилися із своєю майбутньою професією, дізналися багато нового, цікавого, набули і розширили свій педагогічний досвід.