ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ БЛАГОДІЙНА ПРЕМ’ЄРА ТЕАТРАЛЬНО-ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ВИСТАВИ «НА ЯРМАРКУ»

БЛАГОДІЙНА ПРЕМ’ЄРА ТЕАТРАЛЬНО-ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ВИСТАВИ «НА ЯРМАРКУ»

8 червня відбулася благодійна театрально-хореографічна вистава «На ярмарку», яку підготували учасники театру-студії танцю «Вервечка» (художній керівник – Інна Терешко).

Дійство, що розгорнулося на сцені, зібрало охочих поринути в атмосферу традиційного українського ярмарку ХІХ ст. у це масштабне й колоритне видовище із запальними танцями, веселими історіями і всілякими пригодами.

На сцені з’являлися яскраві персонажі – представники тодішнього сільського населення:

Циганки – Ілона Семенко та Марія Карюз

Танці «Їхали козаки», «Кадриль-Дев’ятка», «Циганочка» виконали учасники народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина» (керівник – Вікторія Маркіна).

Вистава закінчилася піснею «Слава Україні! Героям Слава!» (сл. А. Карасевича, муз. В. Саменчука), яку виконали учасники народного вокального чоловічого тріо «Гонта» – заслужені працівники культури України Василь Семенчук, Петро Волошин, Валентин Купчик.

У сценарії використані записи фольклорних танців з фондів науково-дослідної лабораторії «Підготовка майбутніх філологів до українознавчої роботи в школі» (керівник – Наталія Сивачук), уривки творів Квітки-Основ’яненка, Івана Нечуя-Левицького, Степана Руданського. Декораційне оформлення – Олени Семенової, Олени Побірченко, Володимира Лопушана.

По закінченню вистави, під бурхливі овації публіки, Вікторія Маркіна та всі учасники дійства отримали подяки з рук в. о. декана факультету мистецтв Інни Терешко.

Спільними зусиллями акторів-аматорів та небайдужих глядачів було зібрано 12 340 гривень, з яких: 6000 грн. перераховано на лікування постраждалої від ракетного удару уманці Олені Голубенко; 6340 грн. перераховано для придбання позашляховика для ЗСУ.

Щиро вдячні ЗСУ, що даєте нам можливість працювати, навчатися та реалізовувати свій творчий потенціал! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

ВІТАЄМО З ДНЕМ УСІХ ЗАКОХАНИХ!ВІТАЄМО З ДНЕМ УСІХ ЗАКОХАНИХ!

Вітаємо з Днем усіх закоханих, усіх, у кого серце переповнене від кохання! Бережіть любов, довіряйте, будьте терплячі, адже любов – тендітна і потребує дбайливого ставлення. Це велике щастя мати можливість

ПЕРЕМОГА ГІТАРИСТІВ НА МІЖНАРОДНОМУ ДВОТУРОВОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «СХОДИНКИ ДО МАЙСТЕРНОСТІ»ПЕРЕМОГА ГІТАРИСТІВ НА МІЖНАРОДНОМУ ДВОТУРОВОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «СХОДИНКИ ДО МАЙСТЕРНОСТІ»

10-11 грудня 2022 року відбувся ІХ Міжнародний двотуровий фестиваль-конкурс «Сходинки до майстерності». За рішенням журі найвищий ступінь нагороди Гран-прі отримали: Азарій Чадай-Фесик (І курс ОС «Магістр») та гітарний дует «Містерія» (у

«МИСТЕЦЬКИЙ ФРОНТ»«МИСТЕЦЬКИЙ ФРОНТ»