ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПЕРЕМОГА НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «ЗОРЯНА СИМФОНІЯ»

ПЕРЕМОГА НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «ЗОРЯНА СИМФОНІЯ»

Нещодавно у місті Харкові відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Зоряна симфонія». Участь у фестивалі взяли і студенти Уманського державного педагогічного університету.

За рішенням журі студентка факультету мистецтв – Вероніка Косенко, під керівництвом викладача кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Лесі Михайлівни Тарасюк, отримала Диплом І ступеня в номінації «Вокальне мистецтво» у жанрі «Академічний вокал».

Вітаємо Вероніку та її керівника з перемогою! Бажаємо творчого натхнення та професійного зростання!

НЕЗАБУТНЯ ПОДОРОЖ ДО КИЄВАНЕЗАБУТНЯ ПОДОРОЖ ДО КИЄВА

20 листопада студенти та викладачі спеціальності «Образотворче мистецтво» здійснили цікаву й змістовну подорож до Києва. Деякі студенти їхали до столиці вперше, тому хвилювалися і чекали цієї зустрічі. Київ зустрів нас

«ДИВОВИЖНИЙ ТА НЕЗБАГНЕННИЙ СВІТ МУЗИКИ»«ДИВОВИЖНИЙ ТА НЕЗБАГНЕННИЙ СВІТ МУЗИКИ»

В межах профорієнтаційної роботи кафедри інструментального виконавства 29 вересня 2023 року в Уманській гімназії №7 відбувся концерт-лекція «Дивовижний та незбагненний світ музики» присвячений Міжнародному дню музики. Творчу зустріч зі школярами

УВАГА! ВЕБІНАРИ ВІД КОМПАНІЇ CLARIVATE ANALYTICS З ПИТАНЬ ПРЕДСТАВЛЕННЯ НАУКОВИХ ПРАЦЬ УЧЕНИХ У СВІТОВІЙ СИСТЕМІ НАУКОВИХ КОМУНІКАЦІЙУВАГА! ВЕБІНАРИ ВІД КОМПАНІЇ CLARIVATE ANALYTICS З ПИТАНЬ ПРЕДСТАВЛЕННЯ НАУКОВИХ ПРАЦЬ УЧЕНИХ У СВІТОВІЙ СИСТЕМІ НАУКОВИХ КОМУНІКАЦІЙ

Шановні викладачі! Доводимо до вашого відома, що 18–20 лютого 2019 року проводяться вебінари від компанії Clarivate Analytics з питань представлення наукових праць учених у світовій системі наукових комунікацій (доповідач – канд. біолог.