ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ДЕНЬ ЄВРОПИ‒2022 В УКРАЇНІ

ДЕНЬ ЄВРОПИ‒2022 В УКРАЇНІ

26 травня на кафедрі інструментального виконавства відбувся захід до Дня Європи в Україні: «Відверта розмова зі здобувачами освітнього ступеня «Магістр» «українці – європейці?»». Під керівництвом куратора Анатолія Коваленка усі учасники дискусії мали змогу висловитися з приводу власної ідентифікації, європейського вибору нашої країни та темпу інтеграції у європейський освітній простір.

Слушно зауважив з нагоди Дня Європи Прем’єр-міністр Денис Шмигаль: «після перемоги над росією в Україні настане етап відновлення та створення ще кращої країни, у кожному куточку якої буде Європа». Тож ми підтримуємо прагнення керівництва нашої країни до модернізації всіх сфер життя громадян та впевнені, що українці – це європейці.

ПЕРЕГЛЯД СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ СТУДІЇ «ВЕЧІРНІЙ МАЛЮНОК»ПЕРЕГЛЯД СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ СТУДІЇ «ВЕЧІРНІЙ МАЛЮНОК»

22 травня на кафедрі образотворчого мистецтва відбувся перегляд студентських творчих робіт, які були виконані протягом навчального року в студії «Вечірній малюнок», керівником якої є доцент Анатолій Король. На розгляд викладачів

СЕМЕСТРОВИЙ ПЕРЕГЛЯД ІЗ ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»СЕМЕСТРОВИЙ ПЕРЕГЛЯД ІЗ ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

Наприкінці семестру на кафедрі образотворчого мистецтва традиційно підводяться підсумки і оцінювання результатів роботи студентів. Так, напередодні новорічних свят відбувся перегляд академічних і творчих робіт бакалаврів і магістрів спеціальності «Образотворче мистецтво»