ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ VІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ VІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

27 травня 2022 року на базі кафедри хореографії та художньої культури відбулась VІ Всеукраїнська олімпіада з хореографічного мистецтва, учасниками якої стали учні 9-11 класів Львівської, Хмельницької та Чернігівської областей та студенти коледжів КЗЛОР “Бродівський фаховий педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича”, Вінницький фаховий коледж мистецтв ім. М.Д. Леонтовича, Тульчинський фаховий коледж культури.

Учасники олімпіади представили на розгляд журі свої авторські творчі роботи в різних жанрах хореографії та виконали тестові завдання з теорії та історії хореографічного мистецтва. Показали високий рівень теоретичних знань та практичних умінь! Із тестами справились усі. А роботи були такі чудові й різнопланові, що складно було вирішити, яка з них заслуговує на найвищий бал!

Щиро дякуємо усім вчителям хореографії та керівникам хореографічних колективів за підготовку учасників олімпіади!

Дякуємо за співпрацю! Бажаємо успіхів, натхнення на творчість і талановитих учнів!

Шановні колеги! Кафедра музикознавства та вокально-хорових дисциплін факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошують взяти участь у роботі Регіонального науково-методичного семінару «Шляхи оптимізації художньо-педагогічної компетентності майбутнього вчителя

ЕТНОФЕСТИВАЛЬ-ЯРМАРОК «ВІДКРИТИЙ ПРОСТІР ТВОРЧОСТІ» ВІДБУВСЯ!!!ЕТНОФЕСТИВАЛЬ-ЯРМАРОК «ВІДКРИТИЙ ПРОСТІР ТВОРЧОСТІ» ВІДБУВСЯ!!!

18 жовтня на території корпусу №4 відбувся перший регіональний етнофестиваль-ярмарок «Відкритий простір творчості», організований за ініціативи факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету мені Павла Тичини, під егідою ректорату та за

Нещодавно у приміщенні концертної зали Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся ІІ Міжнародний конкурс молодих балетмейстерів «Dance Generation», у якому взяли активну участь викладач кафедри хореографії та художньої культури Анастасія