ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ КАФЕДРА МУЗИКОЗНАВСТВА ТА ВОКАЛЬНО-ХОРОВОГО МИСТЕЦТВА ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

КАФЕДРА МУЗИКОЗНАВСТВА ТА ВОКАЛЬНО-ХОРОВОГО МИСТЕЦТВА ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

Кафедра музикознавства та вокально-хорового мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини оголошує набір на 2019-2020 навчальний рік: за освітніми ступенями “Бакалавр” та “Магістр” на освітню програму: 014 Середня освіта. Музичне мистецтво та 025 Музичне мистецтво.

Сфера працевлаштування: професійні навчально-виховні заклади

Професійна кваліфікація:
– вчитель музичного мистецтва загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів;
– керівник аматорського дитячого колективу (гуртка, студії та ін.);
– викладач вокалу;
– артист ансамблю;
– артист-вокаліст;
– керівник ансамблю.

Контактна інформація:
Еmail: muzkafedra@gmail.com
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат:
Завідувач кафедри: (093) 924-31-50 (Семенчук Василь Васильович);
Координатор з профорієнтаційної роботи: (096) 439-97-49 (Бикова Ольга Вікторівна).

Не зволікай, обирай навчання на кафедрі музикознавства та вокально-хорового мистецтва
УДПУ імені Павла Тичини!!!