ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МАЙСТЕР-КЛАС НА ТЕМУ: «МЕТОДИКО-ВИКОНАВЧИЙ АНАЛІЗ НОКТЮРНІВ ФРІДРІХА ШОПЕНА»

МАЙСТЕР-КЛАС НА ТЕМУ: «МЕТОДИКО-ВИКОНАВЧИЙ АНАЛІЗ НОКТЮРНІВ ФРІДРІХА ШОПЕНА»

5 березня 2023 року викладач кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Біленький Іван Станіславович провів майстер-клас для викладачів та студентів  комунального  закладу «Уманського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради» на тему: «Методико-виконавчий аналіз ноктюрнів Фрідріха Шопена» (на прикладі ноктюрна до дієз мінор), зі Франко Мариною, студенткою 4 курсу, 405-ПМ групи відділу музичного мистецтва, КЗ «Уманського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради».

МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИМІЖНАРОДНА АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

Здобувачка 2 курсу ОС «бакалавр» за спеціальністю 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) ДАРИНА ФАРБАТЮК брала участь у молодіжному обміні «Від Уманя до Познаня: кордон не перешкода, спільне єднає…», організованим Уманський

МАЙСТЕР-КЛАСИ В ЦЕНТРІ КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ПРОЛІСОК»МАЙСТЕР-КЛАСИ В ЦЕНТРІ КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ПРОЛІСОК»

Здобувачі 1 курсу ОС «Бакалавр» спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) Гримайло Анна, Волошин Єлізавєта, Гулинін Ростислав разом із командою-учасницею інноваційної програми для дітей та молоді UPSHIFT «Open world» з

ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЖІНОК ТА ДІВЧАТ В НАУЦІ!ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЖІНОК ТА ДІВЧАТ В НАУЦІ!

Сьогодні, 11 лютого, вкотре відзначається Міжнародний день жінок та дівчат у науці. Шановні, чарівні наші жінки! Від імені чоловічого складу факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини вітаємо