ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МАЙСТЕР-КЛАС «СТВОРЕННЯ АВТОРСЬКОЇ ЛЯЛЬКИ»

МАЙСТЕР-КЛАС «СТВОРЕННЯ АВТОРСЬКОЇ ЛЯЛЬКИ»

Справжнім святом творчої майстерності став майстер-клас зі створення авторської ляльки, проведеного 14 травня на кафедрі образотворчого мистецтва Зоєю Шишковською у рамках Всеукраїнського науково-методичного семінару з Міжнародною участю «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін».
Зоя Григорівна – талановитий викладач образотворчого мистецтва Уманської дитячої школи мистецтв, випускниця нашого факультету, яка вже понад 20 років працює з обдарованими дітьми. Вона проводить майстер-класи з писанкарства, виготовлення ляльки-мотанки. Її учні – учасники та переможці багатьох виставок, Всеукраїнських та обласних конкурсів образотворчого мистецтва.

МАЙСТЕР-КЛАС «СТВОРЕННЯ АВТОРСЬКОЇ ЛЯЛЬКИ» МАЙСТЕР-КЛАС «СТВОРЕННЯ АВТОРСЬКОЇ ЛЯЛЬКИ» МАЙСТЕР-КЛАС «СТВОРЕННЯ АВТОРСЬКОЇ ЛЯЛЬКИ» МАЙСТЕР-КЛАС «СТВОРЕННЯ АВТОРСЬКОЇ ЛЯЛЬКИ»

Нещодавно захопилася виготовленням авторської ляльки, присвячує цій справі весь вільний час. Кожна лялька – оригінальна, має свою ідею створення, образ.
Колекція ляльок налічує близько 30 штук, і жодна з них не повторює попередню.

Зоя Григорівна розповіла про історію виникнення, традиції виготовлення різних ляльок, матеріали, які використовують у роботі. Студенти і викладачі, які були присутні на майстер-класі, захоплено слухали розповідь майстрині, спостерігали за умілими рухами, задавали запитання. Можливо, для когось із глядачів це захоплення також стане частиною життя, адже воно вимагає креативного підходу, працелюбства, фантазії, любові до прекрасного!

МАЙСТЕР-КЛАС «СТВОРЕННЯ АВТОРСЬКОЇ ЛЯЛЬКИ»

Ми щиро дякуємо Зої Григорівні за зустріч, за цікаву й захоплюючу розповідь! Бажаємо міцного здоров’я, натхнення, успіхів у роботі, миру і тепла, гармонії, нових творчих злетів!