ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МАЙСТЕР-КЛАСИ ВІД УЧИТЕЛІВ-ПРОФЕСІОНАЛІВ

МАЙСТЕР-КЛАСИ ВІД УЧИТЕЛІВ-ПРОФЕСІОНАЛІВ

Вчитель музики нашого сьогодення – не лише носій знань і умінь, але і яскрава творча особистість, яка володіє компетенціями щодо педагогічної комунікації та організації колективного музикування школярів. Урок музичного мистецтва та позакласна діяльність дають ефективність і результативність тільки в атмосфері довіри, творчості та поваги до особистості учня.

26 листопада в ході проведення VII Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Молодь, освіта, наука та мистецтво» було презентовано два майстер-класи. Проводили їх вчителі з великим досвідом роботи.

Муліка Наталія Валеріївна – учитель вищої кваліфікаційної категорії, учитель музичного мистецтва Уманської загальноосвітньої школи I-III ст. № 9 Уманської міської ради Черкаської області, випускниця Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини провела майстер-клас та презентацію на тему «Формування педагогічних компетентностей у сучасній мистецькій освіті».

Наталія Валеріївна торкнулася важливих питань мистецької освіти щодо упровадження інклюзивного навчання та включення в корекційну та реабілітаційну роботу арттерапію (ізотерапію. музикотерапію, казкотерапію, пісочну терапію та інші);

розкрила культурну, громадську, математичну, інформативно-комунікативну компетентності сучасного вчителя музичного мистецтва. Наталія Валеріївна систематично використовує написання учнями творів про улюблену музику для виявлення їхнього творчого прояву.

Передера Ольга Олегівна – учитель музичного мистецтва Черкаської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 8, магістрантка кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини провела презентацію та майстер-клас на тему: «Ігрова та проєктна діяльність на уроках музичного мистецтва».

Під час проведення майстер-класу Ольга Олегівна наочно продемонструвала, що музично-проектні вміння є складовою фахової компетентності вчителя музичного мистецтва та тісно пов’язана з ігровою діяльністю.

Цікаві, насичені та змістовні майстер-класи були надзвичайно позитивно сприйняті викладачами і студентами. Висловлюємо щиру вдячність Передері Ользі Олегівні та Муліці Наталії Валеріївні за професійні поради та виважені рекомендації, за активну участь в науково-практичній конференції.

ЗАПРОШУЄМО НА ПРЕМ’ЄРУ ТАНЦЮВАЛЬНОЇ КАЗКИ «12 МІСЯЦІВ»ЗАПРОШУЄМО НА ПРЕМ’ЄРУ ТАНЦЮВАЛЬНОЇ КАЗКИ «12 МІСЯЦІВ»

Останніми роками гарною традицією кафедри хореографії та художньої культури стала підготовка хореографічних вистав. Їх перелік постійно зростає. Протягом кількох років були підготовлені такі проекти як «Ромео і Джульєтта», «Пригоди Попелюшки

УЧАСТЬ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ У СВЯТКУВАННІ ДНЯ МІСТАУЧАСТЬ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ У СВЯТКУВАННІ ДНЯ МІСТА

Щороку, в першу суботу жовтня вся Умань святкує День міста! 3 жовтня, у прекрасний, сонячний день студенти та викладачі факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини традиційно взяли