ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «KYIV ART FEST»

МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «KYIV ART FEST»

27 листопада 2021 року в м. Києві відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Kyiv art fest».

У номінації «Оригінальне мистецтво» жанрі «Інструментальна музика» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляли: студент кафедри інструментального виконавства Огнєв Максим (клас викладача Нетребенка Антона Олеговича) та народний аматорський інструментальний дует «Ренесанс» у складі Семко Людмили і Храновського Олександра (художній керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри Радзівіл Тетяна Анатоліївна).

І Огнєв Максим, і дует «Ренесанс» вибороли І місце у V віковій категорії та отримали дипломи лауреатів І ступеня.

Від імені адміністрації факультету мистецтв, викладачів кафедри інструментального виконавства і студентів щиро вітаємо учасників фестивалю-конкурсу та їхніх керівників з перемогою й бажаємо подальших творчих успіхів і професійного зростання!

Студентка мистецько-педагогічного факультету 25 гр. спеціальності «Образотворче мистецтво» Олена Павленко пройшовши відбір на конкурсній основі Польсько-Американського Фонду Свободи, Фонду «Боруссія», Коллегії Східної Європи ім. Яна Новака-Єзьоранського взяла участь у програмі

МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ ПИСАНКАРСТВА «БЕРЕГИНЯ»МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ ПИСАНКАРСТВА «БЕРЕГИНЯ»

Напередодні Великодніх свят 21 квітня 2022 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини для дітей середнього шкільного віку та їхніх батьків, які вимушено переїхали в наше місто з

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ У МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «GOLDEN TIME»!ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ У МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «GOLDEN TIME»!

Студентка факультету мистецтв ОС «Бакалавр» спеціальності 025 «Музичне мистецтво» Марія Харитонова (клас доцента Віри Калабської) успішно прийняла участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Golden Time». У номінації «Струнні інструменти» Марія виборола 2 призове місце.