20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ – ЯКІСНА ТА ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА В УКРАЇНІ

МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ – ЯКІСНА ТА ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА В УКРАЇНІ

«Культура і мистецтво – це найважливіші компоненти всебічної освіти, яка забезпечує повний розвиток особистості. Тому право на мистецьку освіту є загальним правом людини…»
«Мистецька освіта – це засіб, який сприяє розвитку людських ресурсів, необхідних для використання їх цінного культурного капіталу…»
(Дорожня карта мистецької освіти, ЮНЕСКО, 2006 р.)
Мистецька освіта визнана у світі одним із фундаментальних і стійких компонентів якісного оновлення освіти і основними стратегічними напрямками в цій сфері є забезпечення доступності освіти у сфері мистецтв, забезпечення високої її якості для вирішення соціальних і культурних задач, які постають перед сучасним суспільством.
Провідним осередком мистецько-педагогічної освіти в Україні, який на сьогодні здійснює підготовку педагогів за напрямками: музичне мистецтво, образотворче мистецтво та хореографія є мистецько-педагогічний факультет Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ – ЦЕ ЯКІСНА ТА ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА В УКРАЇНІ

Навчання мистецтву на мистецько-педагогічному факультеті ґрунтується на засадах особистісно-зорієнтованого навчання, компетентнісного підходу, що визначені в основних нормативних документах освіти. Фундаментальна підготовка фахівців зосереджена на 3-х кафедрах: музичного мистецтва, хореографії та художньої культури та образотворчого мистецтва.

МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ – ЦЕ ЯКІСНА ТА ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА В УКРАЇНІ

Навчальний процес спрямований на підготовку високопрофесійного спеціаліста, адаптованого до ринку праці. Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій та інтерактивних методів навчання дозволяє якісно покращити організацію навчального процесу.
Практична підготовка майбутніх фахівців здійснюється на базі шкіл, дитячих оздоровчих таборів, студентської соціальної служби. Особлива увага надається співпраці факультету зі спеціалізованими мистецькими школами регіону.
На факультеті діють 7 творчих колективів, які мають почесне звання «народний»: український хор «Кобзар», інструментальний ансамбль «Музичні візерунки», ансамбль «Акварелі», академічний хор «Юність», народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві», народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина», вокальне тріо «Гонта», а також 8-й новостворений вокальний ансамбль «Намисто».
Всі колективи беруть активну участь у творчому житті університету, міста, області. Також є постійними учасниками та переможцями Всеукраїнських та Міжнародних мистецьких конкурсів та фестивалів.
Мистецько-педагогічний факультет має потужну матеріально-технічну базу: 2 класи хореографії, музичний корпус, лекційні та лабораторно-практичні аудиторії, читальну залу, 4 спеціалізованих аудиторії з образотворчого мистецтва, керамічний цех, художню майстерню. До послуг студентів та викладачів також аудиторії для проведення фахових занять, обладнані необхідною відео- та аудіоапаратурою, музичними інструментами. Віртуальний тур по університету.
Вектор освіти мистецько-педагогічного факультету спрямовується у площину цінностей особистісного розвитку студента на основі виявлення художніх здібностей, формування та розвитку творчого потенціалу, становлення творчої індивідуальності кожного студента.

МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ – ЦЕ ЯКІСНА ТА ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА В УКРАЇНІ

Мистецько-педагогічний факультет – це якісна та професійна освіта в Україні.

Залишити відповідь

Схожі новини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ – ОКРАСА ФЕСТИВАЛЮ ПЕДАГОГІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ!ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ – ОКРАСА ФЕСТИВАЛЮ ПЕДАГОГІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ!

Нещодавно в університеті відбувся традиційний Фестиваль педагогічної творчості, феєричне дійство, де студенти можуть якнайкраще себе проявити, як майбутні педагоги. Цього року команди утворювалися по три факультети шляхом жеребкування. Факультет мистецтв

ВІДБУЛИСЯ XVI МІЖНАРОДНІ ПЕДАГОГІЧНО-МИСТЕЦЬКІ ЧИТАННЯ ПАМ’ЯТІ ПРОФЕСОРА О. П. РУДНИЦЬКОЇ «НЕПЕРЕРВНА ПЕДАГОГІЧНА ОСВІТА ХХІ СТОЛІТТЯ: ДОСВІД, ІННОВАЦІЇ, ТЕНДЕНЦІЇ»ВІДБУЛИСЯ XVI МІЖНАРОДНІ ПЕДАГОГІЧНО-МИСТЕЦЬКІ ЧИТАННЯ ПАМ’ЯТІ ПРОФЕСОРА О. П. РУДНИЦЬКОЇ «НЕПЕРЕРВНА ПЕДАГОГІЧНА ОСВІТА ХХІ СТОЛІТТЯ: ДОСВІД, ІННОВАЦІЇ, ТЕНДЕНЦІЇ»

6 грудня 2018 р. на базі Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України відбулися XVI Міжнародні педагогічно-мистецькі читання пам’яті професора О. П. Рудницької «Неперервна педагогічна освіта ХХІ століття: досвід, інновації, тенденції».

ДО УВАГИ БАТЬКІВ СТУДЕНТІВ ПЕРШОКУРСНИКІВ! ЗАПРОШУЄМО НА БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ!ДО УВАГИ БАТЬКІВ СТУДЕНТІВ ПЕРШОКУРСНИКІВ! ЗАПРОШУЄМО НА БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ!

Шановні батьки! Повідомляємо, що 14 грудня 2019 року об 11:00 в аудиторії №205 навчального корпусу №3 (новий корпус) відбудуться батьківські збори студентів першокурсників. Ви будете мати можливість поспілкуватись з адміністрацією