ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ «МИСТЕЦЬКИЙ ВЕРНІСАЖ» У ДІАЗ «СТАРА УМАНЬ»

«МИСТЕЦЬКИЙ ВЕРНІСАЖ» У ДІАЗ «СТАРА УМАНЬ»

25 квітня у виставкових залах Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» відбулася урочиста презентація звітної виставки творчих здобутків кафедри образотворчого мистецтва УДПУ імені Павла Тичини  «Мистецький вернісаж». На свято завітали представники Уманської міської ради, викладачі й здобувачі навчальних закладів міста, колеги-художники, випускники, а також усі, хто не байдужий до світу мистецтва.

Директор Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» Владислав ДАВИДЮК, відкриваючи захід, розповів про давню дружню співпрацю очолюваного ним закладу і факультету мистецтв,   вручивши подяку.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх тих,  хто у важкій боротьбі за нашу свободу і незалежність віддав своє життя, за нашу  можливість навчатися, працювати, творити та вільно насолоджуватися мистецтвом.

Доцент Ольга МУЗИКА, в.о.  завідувачки кафедри образотворчого мистецтва, коротко розповіла про історію започаткування мистецьких спеціальностей в університеті у 1989 році, створення кафедри, факультету.  За роки своєї діяльності кафедра стала потужним осередком мистецьких традицій Черкащини, організатором багатьох конференцій, семінарів, конкурсів, олімпіад, виставок, різних мистецьких акцій. Експозиція художніх творів, розташована у двох залах, налічує більше 100 експонатів. Це живопис і графіка, виконані у різних техніках (олія, гуаш, акварель, акрил, графітний олівець, туш-перо, сангіна), вироби декоративно-прикладного мистецтва (гобелени, батик, кераміка, витинанки, розписи, писанки, макраме. Є твори, виконані за допомогою цифрових програм, а також художнє фото (Володимир ЛОПУШАН).

Основну частину експозиції складають випускні магістерські й бакалаврські роботи останніх років. Свої роботи представили також викладачі живопису і рисунку Ольга МУЗИКА та Анатолій КОРОЛЬ.

Від колективу Уманської міської ради зі словами привітань звернулася до усіх присутніх начальник відділу туризму Людмила ГЕКАЛЮК, побажавши нових творчих здобутків, цікавих проєктів і  перемог.

З вітальним словом виступила в. о. декана факультету мистецтв, доцент  Інна ТЕРЕШКО, відзначивши, що презентована виставка – подія знакова для міста й університету, адже вона свідчить про вагомий професійний і творчий потенціал колективу кафедри.

Привітав із мистецькою подією колег  Голова творчого об’єднання «АртУмань» Сергій ШАНДРА, підкресливши, що більшість викладачів і випускників кафедри є активними учасниками всіх мистецьких акцій, виставок, проєктів. Подяку за цікаву й неординарну експозицію висловили відомий уманський художник-графік  Василь ВЛАСЮК; старший науковий співробітник картинної галереї Валентина  КОРОБАНЬ; художник, наш випускник  Володимир ХАРИТОНОВ.

Колектив кафедри висловлює щиру подяку за музичний супровід презентації, створення святкової атмосфери учасникам народних аматорських колективів нашого університету: «Ренесанс» (художній керівник – доцент Тетяна РАДЗІВІЛ), «Акварелі» (художній керівник – доцент Віра КАЛАБСЬКА), «Музичні візерунки» (художній керівник – доцент Владислав ГУСАК)! Також керівництву і співробітникам ДІАЗ «Стара Умань» за допомогу у підготовці експозиції!

Виставка експонуєтся на адресою м. Умань, вул. Небесної Сотні, 31, протягом місяця. Запрошуємо всіх поціновувачів прекрасного  на спілкування з мистецтвом! Бажаємо позитивних вражень і емоцій, яких сьогодні так не вистачає! Скорішої нам ПЕРЕМОГИ! Все буде УКРАЇНА!!!

ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЖІНОК ТА ДІВЧАТ В НАУЦІ!ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЖІНОК ТА ДІВЧАТ В НАУЦІ!

Сьогодні, 11 лютого, вкотре відзначається Міжнародний день жінок та дівчат у науці. Шановні, чарівні наші жінки! Від імені чоловічого складу факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини вітаємо

НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ІЗ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ 4 ТА 3 КУРСІВНАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ІЗ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ 4 ТА 3 КУРСІВ

Згідно з робочим навчальним планом та графіком навчального процесу здобувачів вищої освіти денної та заочної форми навчання освітнього ступеня «бакалавр» 3 та 4 курсів було направлено на практику. Настановчу конференцію