ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НАШЕ ЗАВДАННЯ – ВИХОВУВАТИ ЛЮБОВ ДО НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ

НАШЕ ЗАВДАННЯ – ВИХОВУВАТИ ЛЮБОВ ДО НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ

Наш народ має багату культуру, величезний скарб якої складається з цінностей, надбаних багатьма поколіннями. З прадавніх часів до нас ідуть життєва мудрість та настанови щодо способу життя. Вони закладені в українських звичаях, обрядах, фольклорі, адже в них ‒ світовідчуття та світосприймання нашого народу. У них пояснюються та обґрунтовуються взаємини між людьми, цінність духовної культури окремої людини і народу загалом.
Студенти 41 групи мистецько-педагогічного факультету спеціальності «Музичне мистецтво» на даний час проходять педагогічну практику з в Уманській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4.
26 лютого 2014 року студентами-практикантами було  проведено виховний захід на тему: «Українські народні пісні та розваги».

Виховний захід присвячений збагаченню знань про українську народну пісню. Це свято закликає дбати про українські звичаї, традиції та обряди нашого народу, виховувати любов до народної творчості. Адже багатющий скарб звичаїв нашого народу ми отримали в спадок і мусимо зберегти його та, нічого не втративши, передати молодшому поколінню з метою збереження генетичної пам’яті нашого народу.