ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ОГОЛОШЕНО МІСЬКИЙ КОНКУРС БІЗНЕС ПЛАНІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СЕРЕД МОЛОДІ

ОГОЛОШЕНО МІСЬКИЙ КОНКУРС БІЗНЕС ПЛАНІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СЕРЕД МОЛОДІ

На виконання Указу Президента України від 06.10.1999 № 1285 “Про заходи щодо забезпечення працевлаштування молоді” та листа відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради та з метою заохочення молоді до підприємницької діяльності, сприяння реалізації її підприємницьких ініціатив у березні 2017 року буде проведено міський конкурс бізнес – планів підприємницької діяльності серед молоді.

У Конкурсі можуть взяти участь громадяни України віком від 14 до 35 років, студентська та аспірантська молодь.

У кожній номінації будуть визначені переможці (І, ІІ та ІІІ місце).

Просимо долучитися до проведення міського конкурсу бізнес – планів підприємницької діяльності серед молоді.

Заявки на участь в Конкурсі та роботи просимо подати до 23.03.2017 у відділ наукових досліджень, інновацій та міжнародного співробітництва.

Відділ наукових досліджень,
інновацій та міжнародного співробітництва