ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПЕРЕМОГА ГІТАРИСТІВ НА МІЖНАРОДНОМУ ДВОТУРОВОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «СХОДИНКИ ДО МАЙСТЕРНОСТІ»

10-11 грудня 2022 року відбувся ІХ Міжнародний двотуровий фестиваль-конкурс «Сходинки до майстерності». За рішенням журі найвищий ступінь нагороди Гран-прі отримали: Азарій Чадай-Фесик (І курс ОС «Магістр») та гітарний дует «Містерія» (у складі Анатолія Коваленка та Вікторії Цимбал).

Лауреатами І ступеня став: Віктор Бондаренко (ІІІ курс ОС «Бакалавр»).

Адміністрація факультету мистецтв вітає талановитих гітаристів та їхнього керівника ‒ кандидата педагогічних наук, доцента кафедри інструментального виконавства Анатолія Коваленка з перемогою та бажає подальших творчих здобутків!

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Сьогодні, в цей світлий і сонячний день, свій тридцятий День народження святкує кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва мистецько-педагогічного факультету Король Анатолій Миколайович! Шановний Анатолію Миколайовичу! Щиро вітаємо Вас

ВІДКРИТЕ ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО НАУКОВО-ТВОРЧОГО ЦЕНТРУ ХУДОЖНЬОЇ ОСВІТИ ТА МАЙСТЕРНОСТІ.ВІДКРИТЕ ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО НАУКОВО-ТВОРЧОГО ЦЕНТРУ ХУДОЖНЬОЇ ОСВІТИ ТА МАЙСТЕРНОСТІ.

25 листопада 2022 року відбулось відкрите засідання Регіонального науково-творчого центру художньої освіти і майстерності, в межах VІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Молодь, освіта, наука та мистецтво». Діяльність Центру є різновекторною, яка поєднає

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні – 19 квітня, свій День Народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Калабська Віра Степанівна! Бажаємо Вам лише добрих подій, Ясного сонця, здійснення мрій, Друзів чудових, здоров'я міцного,