ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ ХОРОВОГО МИСТЕЦТВА УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ У ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ПРОСТОРІ

У виданні Асоціації хорових дириґентів у Німеччині (ориг. Fachverband Der Chorleiter) опублікована стаття старшого викладача кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, керівника «Молодіжного камерного хору» Оксани Сухецької. Зі змісту читач дізнається про роботу хорових колективів факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Адміністрація, науково-педагогічні працівники та студенти  факультету мистецтв щиро дякують Оксані Сухецькій за вагомий внесок у розвиток і популяризацію хорового мистецтва Уманщини у Європейському просторі. Бажаємо Оксані Валеріївні подальших науково-творчих звершень та успіхів на цьому нелегкому шляху!

Текст статті. Хорова робота в Україні