20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПРО СПІВПРАЦЮ КАФЕДРИ МУЗИКОЗНАВСТВА ТА ВОКАЛЬНО-ХОРОВИХ ДИСЦИПЛІН З ВІДДІЛОМ ЗМІСТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ ІНСТИТУТУ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ І ОСВІТИ ДОРОСЛИХ НАПН УКРАЇНИ

ПРО СПІВПРАЦЮ КАФЕДРИ МУЗИКОЗНАВСТВА ТА ВОКАЛЬНО-ХОРОВИХ ДИСЦИПЛІН З ВІДДІЛОМ ЗМІСТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ ІНСТИТУТУ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ І ОСВІТИ ДОРОСЛИХ НАПН УКРАЇНИ

Упродовж 2011-2016 рр. викладачі кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін співпрацюють з відділом змісту та організації педагогічної освіти Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України.

З метою розширення науково-дослідної, видавничої діяльності, обміну досвідом з питань професійної підготовки майбутніх вчителів мистецьких дисциплін між відділом змісту та організації педагогічної освіти та кафедрою укладена угода, яка передбачає проведення спільного експериментального дослідження з теми: «Естетичні та етичні основи розвитку педагогічної майстерності викладачів педагогічних навчальних закладів».

У ході сумісної діяльності систематично проводяться спільні засідання кафедри і відділу для розв’язання проблем професійної підготовки фахівців у галузі мистецької освіти, науково-практичні конференції, науково-методичні семінари, круглі столи.

Зокрема, за звітний 2015 рік було проведено: Всеукраїнський науково-практичний семінар з Міжнародною участю «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін» (14 травня 2015 р.), Міжнародну науково-практичну конференцію «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи» (22 жовтня 2015 р.), Міжвузівський науково-методичний семінар «Молодь, освіта, наука та мистецтво» (27 листопада 2015 р.)

Викладачі кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін щорічно приймають участь у Міжнародних педагогічно-мистецьких читаннях присвячених пам’яті професора Оксани Петрівни Рудницкої.

Результати спільної наукової діяльності викладачів кафедри, відділу змісту та організації педагогічної освіти висвітлюються на сторінках наукових педагогічних видань.

За матеріалами конференцій, науково-методичних семінарів надруковано збірники наукових праць.

У процесі практичної діяльності на кафедрі було апробовано матеріали колективного навчально-методичного посібника «Творчий розвиток особистості засобами мистецтва» розробленого за матеріалами співробітників відділу змісту та організації педагогічної освіти.

Залишити відповідь

Схожі новини

ЗАПРОШУЄМО НА СВЯТКУВАННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗИКИЗАПРОШУЄМО НА СВЯТКУВАННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗИКИ

Музика одна з прекрасних естетичних цінностей людства. Вона сприяє гармонізації нашого загального світовідчування, виступає інструментом самовираження і натхнення, служить джерелом непередаваних відчуттів і емоцій. Вперше Міжнародний день музики святкували 1-го

ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ФАКУЛЬТЕТІВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ФАКУЛЬТЕТІ

31 жовтня на мистецько-педагогічному факультеті пройшов День відкритих дверей для випускників коледжів. З вітальним словом до майбутніх абітурієнтів звернулася директор Інституту розвитку дитини, декан мистецько-педагогічного факультету, кандидат історичних наук, доцент

ЗАХИСТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)ЗАХИСТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)

Педагогічна практика сприяє адаптації здобувачів вищої освіти до майбутньої професійної діяльності (вчителя образотворчого мистецтва), озброює їх початковим досвідом роботи. У процесі проходження практики вони мають можливість безпосередньо спостерігати роботу своїх