Шановні студенти спеціальності «Хореографія» 4 курсу (ОС «Бакалавр») та 1 курсу (ОС «Магістр»). Кандидат педагогічних наук, професор Андрощук Людмила Михайлівна просить зареєструватись на безкоштовний онлайн-курс Університету Кейо (Японія) “Вивчення мистецтва японського авангарду в танці буто”.

Це завдання на початок нового семестру з курсу «Мистецтво балетмейстера».

Реєстрація за посиланням: https://www.classcentral.com/…/japanese-avant-garde-art-but…

Online Course Exploring Japanese Avant-garde Art Through Butoh Dance

Для довідки:

Університет Кейо пропонує новий курс під назвою «Вивчення мистецтва японського авангарду через танець буто» на FutureLearn, міжнародній платформі для масових відкритих онлайн-курсів (MOOC).

FutureLearn – це онлайн-освітня платформа для масових відкритих онлайн-курсів (MOOC), яка була відкрита в 2013 році Відкритим університетом у співпраці з 23 провідними університетами світу, Британською Радою, Британським музеєм і Британською бібліотекою. Університет Кейо почав проводити курси FutureLearn в 2016 році.

Танець буто практикується і досліджується в усьому світі, але робота його засновника, Хідзіката Тацумі, відносно невідома. Цей онлайн-курс буде використовувати широкий спектр архівних матеріалів, щоб представити буто Хіджіката в контексті японського і міжнародного мистецтва та культури.

Отже, це дозволить поглибити глобальне розуміння буто і вивчити інноваційні методи навчання танцям.