ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

22 листопада свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри образотворчого мистецтва Музика Ольга Яношівна!

Шановна Ольго Яношівно!  Прийміть щирі слова вітання від імені всього нашого колективу!

Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, душевної гармонії, натхнення, професійного росту та щедрого урожаю на науково-освітянській ниві. Нехай Вам повсякчас таланить на однодумців, колег, доброзичливих порядних людей, які приноситимуть у Ваше життя яскраві, теплі події, множитимуть успіхи та додаватимуть джерельної снаги, а цілеспрямованість, лідерські якості та відповідальний підхід до всіх справ стануть запорукою подальших звершень!

Миру, злагоди, любові і достатку Вам і Вашій родині!

Адміністрація, професорсько-викладацький та

студентський колектив факультету мистецтв

КАФЕДРА ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯКАФЕДРА ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ

Шановні абітурієнти! Кафедра образотворчого мистецтва (завідувач кафедри – кандидат педагогічних наук, доцент Музика Ольга Яношівна) факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує на навчання у 2017 році

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ В КОНКУРСІ «ЗИМОВА КАЗКА»!ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ В КОНКУРСІ «ЗИМОВА КАЗКА»!

У грудні 2021 року у Тернополі відбувся VІІІ Всеукраїнський конкурс мистецтв «Зимова казка». Диплом ГРАН-ПРІ у номінації «Живопис» за роботу «Вальс квітів» (полотно, олія, 85х45 см) отримала здобувачка освітнього ступеня «бакалавр»